نمایشگاه مطبوعات

گفتگو با حامد توکلی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

خیلی از خبرنگاران به سهم خود تلاش میکنند این شفافیت وجود داشته باشد اما عملا این فضاآماده نیست

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲

برگزاری دادگاه علنی به نفع قوه قضاییه است

اگر دادگاه علنی باشد، فکر می‌کنم افکار عمومی قضاوت مثبتی داشته باشند. اگر علنی باشد و دلایل اتهامی برشمرده شود و دفاعیات به گوش مردم برسد، افکار عمومی هم نظر بهتری درباره قوه قضائیه خواهد داشت. دوم اینکه برای ما نیز فرصتی خواهد بود که حرفهایمان را به گوش مردم برسانیم. ما منتظر چهارده آذر هستیم که جلسه بعدی دادگاه تشکیل شود.

۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱

رامین مستقیم: افول روزنامه‌های کاغذی و تغییر در رسانه‌های دنیا

رامین مستقیم، خبرنگار روزنامه لس آنجلس تایمز با حضور در بخش بین الملل نمایشگاه، در نشستی «نقش مخاطب در روزنامه های کاغذی رو به افول و روشهای رسانه های خارجی در حفظ مخاطبین» بررسی کرد.

۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۱

روزنان نگاری

شما هم می توانید نانوای “روزنان نگاری” خط خطی شوید

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷

سخنرانی نمایندگان ترکیه، روسیه، چین و انگلستان در نمایشگاه مطبوعات

نمایندگان رسانه‌های ترکیه، روسیه، چین و انگلستان روز یکشنبه – ۱۶ آبان ماه – برای سخنرانی در بخش بین‌الملل به نمایشگاه می‌آیند. روز یکشنبه ۱۶ آبان رییس دفتر خبرگزاری آناتولی در تهران، رییس دفتر خبرگزاری تصویری انگلستان TIMA، رییس دفتر روزنامه ون هویی چین و مشاور مدیرعامل خبرگزاری روسیه امروز، سخنرانان بخش بین الملل بیست […]

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲

مخاطب گریزی شاکله اصلی بسیاری از رسانه ها

نمایشگاه مطبوعات شروع شد.از سال ۷۶ به طور مستمر در نمایشگاه مطبوعات حضور داشتم اما در تمام این سالها متعجبم رسانه هایی که هر روز سال ،اول صبح در دکه ها به عنوان یک نمایشگاه دایمی عرضه و نمایش حرفی برای گفتن ندارند با چه هدفی در این هماورد شرکت میکنند?مخاطب گریزی شاکله اصلی بسیاری از رسانه هایی است که صاحبان آن رسانه ها فکر می کنند رسالت بزرگی روی دوششان است که حتما باید عنوان روزنامه نگار و مدیر مسوول را یدک بکشند

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵

فوتوتیتر

رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات: کشور منتقد میخواهد نه هتاک | فکر نکنید امنیت تنها با تفنگ حفظ می شود

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴

به مناسبت شروع نمایشگاه مطبوعات…

به مناسبت شروع نمایشگاه مطبوعات…
چاپ شده در “شهرونگ” روزنامه شهروند، شنبه ۱۵ آبان ۹۵

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵

حضور رئیس‎جمهور در نمایشگاه مطبوعات

بازدید رییس جمهوری از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲

شفافیت رسانه ‎ها!

در حاشیه شعار نمایشگاه مطبوعات «شفافیت، صداقت» محمدرضا ثقفی این کارتون را در شهروند منتشر کرد.

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳

مردم و مطبوعات

کاریکاتور روزنامه شهروند / ۱۳آبان۹۵

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷

برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در مصلی تهران

بیست و دومین دوره نمایشگاه مطبوعات امسال با حضور حدود ۹۰۰ رسانه و در قالب ۶۲۰ غرفه از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ ابان هر روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در مصلی امام خمینی تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه کارگاه ها و نشست های مختلفی برگزار خواهد شد که از جمله می توان به نشست های مرتبط با استارت‎آپ‎ها، رسانه ها و فضای مجازی، مقاومت و رسانه و … اشاره کرد.

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵

حضور استارتاپ‎ها در نمایشگاه مطبوعات

۶ شرکت استارتاپ موفق در این دوره از نمایشگاه مطبوعات شرکت خواهند کرد تا از تجربیات خود در این زمینه بگویند. دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با برگزاری نشست های تخصصی تلاش دارد آموزش‎هایی را در خصوص راه انداری کسب و کار به شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارایه دهد. این نشست ها با حضور […]

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳

نشست‎های تخصصی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها در نمایشگاه مطبوعات

بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات در حالی برگزار می شود که رسانه ها و مراکز مرتبط با رسانه برنامه های خاص خود را در این زمینه دارند. از جمله این مراکز می توان به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها اشاره کرد که در سال‌ ۱۳۶۸ زیر نظر معاونت‌ امور مطبوعاتی‌ و تبلیغاتی‌ وزارت‌ فرهنگ‌ و ارشاد […]

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰

پوستر بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

این هم از پوستر بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات. با شعار “شفافیت و صداقت”. همون دو کلمه‌ای که یاشارسلطانی به‌خاطرش الان زندانه.

۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۹

ابراز ارادت صادق زیبا کلام به پلیس مخفی

صادق زیبا کلام، استاد دانشگاه، پژوهشگر و تحلیل‌گر سیاسی با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو، ارادت خود را نسبت به آدمک کاغذی معروف این خبرگزاری در نمایشگاه مطبوعات ابراز کرد.

۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹

حضور نیافتن عده‌ای در نمایشگاه مطبوعات، لطمه‌ای به اسلام نمی‌زند

ما از همه رسانه ها دعوت کردیم که در نمایشگاه مطبوعات شرکت کنند و استقبال خوبی هم شد حالا اگر عده ای علاقه مند به حضور در این نمایشگاه نبودند هیچ لطمه ای به اسلام وارد نمی شود.

۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹

تحریم نمایشگاه مطبوعات توسط رسانه‌های اصولگرا

«نظر» (شبکه فعالان رسانه) امسال برای اولین بار در نمایشگاه مطبوعات حضور یافت و در مصلای تهران {غرفه ۵۵۵} و در بخش «خبرگزاری‌ها» میزبان مخاطبان، کاربران و فعالان فضای مجازی است.

۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷

رئیس جمهور نمایشگاه مطبوعات را افتتاح می کند

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با حضور موسسات مطبوعاتی، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری ساعت ۹ صبح شنبه ۱۶ آبان در مصلای بزرگ تهران آغاز به کار می کند.

۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸

فائزه هاشمی: تندروها از رای اصلاح‌طلبان هراس دارند

حضورش در نمایشگاه مطبوعات هیاهوی زیادی به راه انداخت. برخی لبخند رضایت زدند و برخی دیگر به فکر فرو رفتند و مطابق معمول بقیه که تعداد زیادی نبودند هم اخم کردند. فائزه هاشمی یک ویژگی دارد که او را از دیگر فرزندان آیت‌ا… هاشمی متمایز می‌کند و آن هم رک بودن اوست یعنی مخالفت‌هایش را […]

۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۱

آخرین اخبار