عادل فردوسی پور

حضور زنان در ورزشگاه‌ها را آزاد کنید

عادل فردوسی‌پور کار خودش را کرد؛ خیلی‌ها می‌دانند که او و برنامه «۹۰»، نمی‌توانند خیلی روی حضور زنان در استادیوم‌ها مانور بدهند که اگر می‌توانستند، دوشنبه‌شب در آیتمی که به بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس اختصاص داده بودند، از زینب حرف می‌زدند؛ از دختری که بعد از این بازی، عکس‌هایش در اینستاگرام و سایت‌های خبری پخش شد. دختری که با ظاهری پسرانه به استادیوم الغدیر رفته بود تا بازی پرسپولیس را از نزدیک ببیند. اگر عادل برای گفتن از حضور زنان در ورزشگاه مشکل نداشت، چند ماه قبل هم از هانی می‌گفت که در دربی تهران، صورتش را سرخ کرده بود و چند دست لباس، روی هم پوشیده بود تا کسی نداند جنسیتش زن است.

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲

درباره مردانه‌سازی تجربه تماشای فوتبال در «دوربین نود»

عادل فردوسی‌پور، مجری و تهیه‌کنندهء برنامه نود، در برنامه این هفته خود (دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه) طرح تازه‌ای را برای احیای بخش «دوربین نود» معرفی کرد تا به واسطهء آن مخاطبان پرشمار این برنامه بتوانند با آثار ویدیویی تولید خود مستقیما در فرآوری هر قسمت نقش داشته باشند. در نگاه اولیه، امکانی که […]

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳

جشن امضای کتاب «هنر شفاف اندشیدن» در استان کرمان

این جشن امضا روز چهارشنبه ۳۱ شهریور‌ماه ساعت ۱۹ در کتاب‌فروشی شهر فرهنگِ کرمان به نشانی بین بهمنیار ۲۴ و علی‌ضیا و پنج‌شنبه یک مهر ساعت ۱۰:۳۰ در کتاب‌فروشی پستو واقع در رفسنجان، طالقانی ۲۴ برگزار می‌شود.
حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲

انتقاد مازیار ناظمی از فردوسی پور

سال ١٣٨٠ برد تاریخی دو بر صفر ایران مقابل عربستان ، گزارشگر اون روز جواد خیابانی بود و گفت: عربستان در حد یک تیم روستایی است، مدیر وقت شبکه سه (جعفر صافی )جواد را یکی دو جلسه محروم کرد با این استدلال که اگر مردم تهییج می شدند و می ریختن سفارت عربستان را آتش می زدند چه کسی پاسخگو بود؟

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۱

هدیه عادل فردوسی پور به دکتر ظریف

عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه نود، مقابل محمد جواد ظریف نشست و با وی گفت و گویی متفاوت انجام داد که قرار است دوشنبه شب در برنامه نود پخش شود. فردوسی پور در پایان این گفتگو، چند جلد از آخرین ترجمه اش یعنی کتاب هنر شفاف اندیشیدن را به دکتر ظریف هدیه […]

۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷

عادل فردوسی پور: انتقادکردن از دولت احمدی‌نژاد تابو بود

تهیه کننده و مجری برنامه نود گفت: در مقطعی با نمایندگان مجلس و دولت احمدی‌نژاد دچار چالش شدم که انتقاد کردن از آنها تابو بود.

۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱

فردوسی‌پور در منزل مرحوم هادی نوروزی/ عکس

عادل فردوسی پور در منزل هادی نوروزی

۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱

آخرین اخبار