خبرنگار

پیام‌های تسلیت شخصیت‎های مختلف برای درگذشت «رضا رستمی»

به دنبال درگذشت «رضا رستمی»، روزنامه‌نگار باسابقه که در ساعات اولیه روز پنجشنبه (۲۹ مهر) به علت عارضه‌ تومور مغزی دار فانی را وداع گفت، شخصیت‌های مختلف با ارسال پیام‌های جداگانه، این ضایعه را به خانواده وی و جامعه رسانه تسلیت گفتند.

۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۸

برای احسان بداغی خبرنگار کتک خورده روزنامه ایران

روز یکشنبه وقتی قاضی پور نماینده مردم ارومیه با پرسش احسان بداغی خبرنگار امور مجلس مواجه می شود، از پرسش او ناخرسند و در درون خانه ملت با مشت به او پاسخ می دهد.

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

بادی لنگویج آقای نماینده

بادی لنگویج آقای نماینده؛
نادر قاضی پور نماینده ارومیه در راهروی مجلس خبرنگار روزنامه ایران را کتک زد.

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۱

تبریک به خبرنگاران بی تحریریه

شاید تلخ‌ترین خاطره من برای زمانیست که به دیدار شاعر محبوبم رفتم.همسر شاعر به صراحت گفت ما از خبرنگارها بدمان می‌آید،فضولند و همیشه یک ضبط برای حرفایت در جیب‌شان پنهان دارند! من به عنوان شاعر به دیدار رفتم و به عنوان خبرنگار غمگین شدم.

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸

حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیما در رم بازداشت شد

پلیس ایتالیا با مراجعه به دفتر خبرگزاری صداو سیما، حمیدمعصومی نژاد را بازداشت و دوربین وی را توقیف کرد. پلیس ایتالیا مدعی است خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما از محل هایی امروز فیلمبرداری کرده که فیلمبرداری از آن ممنوع بوده است. از سوی دیگر حمیدمعصومی نژاد در تماس با تهران اعلام کرد امروز در خیابان مشغول […]

۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳

علی مطهری: با طرح نفوذ، ۲۰- ۱۰ خبرنگار بازداشت می شوند، ولی درباره علت بازداشت ها توضیح کافی داده نمی شود

مطهری همچنین اظهار کرد: قبل از سال ۹۲ نیز ۴۰ – ۳۰ نفر از خبرنگارها بازداشت شدند و درخصوص بازداشت آن ها اگر چه توضیح داده شد ولی قانع نشدیم.

۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶

خبرنگار به هوش آمده از حادثه منا می‌گوید

شهرام فرهادی، گوینده و خبرنگار شبکه خبر که از دوستان و همکاران صمیمی حمید‌رضا حسینی و سید‌حمید میر‌زاده بوده است،‌ در این خصوص گفت: تمام امید‌ها به این است که خبرنگاران صدا و سیما جزو مفقودین بستری‌شده در بیمارستان‌ها باشند، نه کشته‌شدگان.

۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷

وزارت امورخارجه روز خبرنگار را تبریک گفت

وزارت امورخارجه با اعتقاد عمیق به نقش و سهم اثرگذار رسانه های گروهی در امر پیشرفت و توسعه پایدار کشور ٬ برای همه دست اندرکاران این حرفه حساس و سخت، موفقیت روز افزون آرزو نموده و نسبت به اعتلاء و ارتقای جایگاه رسانه و تقویت دیپلماسی رسانه ای بیش از پیش اهتمام خواهد نمود.

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳

یک تحلیگر مسایل ترکیه امروز برای پنج روزنامه مطلب نوشت!

یک تحلیگر مسایل ترکیه امروز در پنج روزنامه درباره انتخابات ترکیه یادداشت نوشته است. مسئله‌ای که در اینجا مطرح می‌شود، این است که شخص تحلیل‌گر باید از این کار خودداری کند یا روزنامه‌ها نباید این وضعیت را بپذیرند…

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۴

چه مسائلی فانی را به مرز استیضاح کشاند؟

فانی در شرایط حساسی قرار دارد و برخی مجلسی‌ها کمر به حذف شدن او از کابینه دولت یازدهم بسته‌اند؛ نمایندگانی که تا دیروز در مقابل استخدام‌های بی‌ضابطه دولت قبل سکوت کردند و موضوع را جدی نگرفتند، حالا و در سال پایانی فعالیت مجلس نهم استیضاح وزرا را یکی پس از دیگری مطرح می‌کنند. به گزارش […]

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۹

«آشوبا»، آماده آشوب در چابهار

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طوفان حاره‌ای «آشوبا» که از هفت ژوئن در دریای عرب تشکیل شده است به تدریج به سواحل دریای عمان در جنوب کشور می‌رسد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۰

آتش سوزی های سریالی زاگرس همچنان ادامه دارد؛ این بار کهگیلویه و بویر احمد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع یک فقره آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع شهرستان بویراحمد خبر داد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۲

پدر شهید مرادخانی: خانواده متهم یک‌ونیم میلیارد تومان پیشنهاد داده‌اند تا رضایت دهم

سخنگوی قوه قضائیه در مورد پرونده شهید مرادخانی گفت: پرونده در اجرای احکام است اما خانواده حاضر به قصاص نیستند. به گزارش مهر، ۲۲ آبان ۱۳۹۰ بود که خودروی حامل تعدادی از متهمان که از اندرزگاه کرج عازم دادسرای عمومی و انقلاب این شهر بود در جریان یک تصادف ساختگی مورد حمله ۳ فرد مسلح […]

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۱

زاینده رود دوباره خشکید

با گذشت ۹ روز از کم شدن خروجی دریچه های سد زاینده رود، چهره زاینده رود در سطح شهر اصفهان به گل نشست.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۲

بقایی و تئوری قدرت برای بقای ثروت

این حکایت خیلی تکراری است، اما حتی بعضی حکایت‌های تکراری هم به تکرار شنیدنش می‌ارزد. روزی خبرنگاری از برنارد شاو،‌ نویسنده‌ طناز انگلیسی می‌پرسد: «شما برای چه می‌نویسید؟» و برنارد شاو به صراحت جواب می‌دهد: «برای پول». برنارد شاو که می‌داند این جواب صریح و قاطع و دور از انتظار در زمان و فضای آرمانی […]

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵

گزارشی تکان دهنده از زندگی یک عشق فوتبال ایرانی در تایلند

«آخه چرا من باید سیگاری بشم؟ چرا باید اینجا همچین بلایی سرم بیاد؟ چرا؟ آخه چرا؟» البته صحبتهای غیرقابل چاپی را هم مطرح کرد. ظاهرا این شخص آشنای یکی از پیشکسوتان بود.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۷

«گیوه» پاپوش باستانی مردان بختیاری

گیوه پاپوش تاریخی و باستانی مردان بختیاری است که به واسطه ورود محصولات ارزان قیمت چین به استان جایگاه خود برای استفاده بین مردان این دیار در حال از دست دادن است.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۷

آخرین اظهارات بقایی پیش از بازداشت

ما می‌خواهیم از جهانگیری به اتهام جابه جایی اسناد و مدارک و ثبت صندوق به نام خودشان شکایتی کنیم.

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۰

یک اتفاق کم‌نظیر در تاریخ مطبوعات ایران؛ عباس عبدی اصلا مصاحبه نکرده‌است

این شاید یک اتفاق کم‌نظیر در تاریخ مطبوعات ایران و نقض اخلاق حرفه روزنامه‌نگاری باشد. در روز یکشنبه ۹۴/۳/۱۰ روزنامه آرمان مصاحبه‌ای به نام عباس عبدی منتشر می‌کند. عباس عبدی می‌گوید مطلقا چنین مصاحبه‌ای با آرمان نداشته و جوابیه و اعتراض مرا هم منتشر نمیکند.
روزنامه آرمان در شماره امروز خود توضیحی همراه تعریف و تمجید از شخصیت عباس عبدی منتشر کرد اما به جای درج جوابیه اعلام کرد گلایه آقای عبدی از شخصی بود که روزنامه آرمان او را اشتباه گرفت.

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷

زنده باد فالوده شیراز!

کافی است به تابلوی سر در اکثر بستنی و فالوده فروشی‌های موجود در کشور نگاه کنیم، قرار گرفتن واژه شیرازی، پشت نام فالوده، برندی است که مغازه‌داران برای فروش بیشتر کالای خود استفاده کرده‌اند و البته گواهی بر این ادعا که زادگاه این دسر خوشمزه، شیراز است.

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸

آخرین اخبار