حسن روحانی

حضور رئیس‎جمهور در نمایشگاه مطبوعات

بازدید رییس جمهوری از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

عارف برای انتخابات ۱۴۰۰ برنامه دارد

آیا بین عارف و روحانی پس از انتخابات ریاست مجلس فاصله ایجاد شده است؟ آیا اصلاح‌طلبان مجبور هستند در انتخابات آینده از آقای روحانی حمایت کنند یا گستره بازی سیاسی در جنبه‌های مختلف را دارند؟ آیا اصولگرایان به سمت آقای روحانی گرایش پیدا کرده‌اند یا اینکه آقای روحانی به سمت اصولگرایان گرایش پیدا کرده است؟ […]

حمایت ضمنی هاشمی رفسنجانی از کاهش بودجه نظامی+ ویدیو

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان علل رشد و پیشرفت آلمان و ژاپن، گفت: راه علم و دانش در ایران باز شد و شما معلم ها به عنوان دلسوزان باید دانش آموزان را با این مسایل آشنا کنید. آیت الله هاشمی رفسنجانی، با اشاره به هوچی گری ها، سم پاشی و تخریب هایی که علیه دکتر روحانی می شود، گفت: باید کاری کنیم که کشور در دور دوم دولت آقای دکتر روحانی به اهداف بزرگ علمی برسد.

رئیس جمهور حل مساله حصر را فراموش نکرده‌

رئیس جمهور محترم حل مساله حصر را فراموش نکرده‌اند و می‌دانم دغدغه بسیاری از دلسوزان هم رسیدگی به موضوع حصر است. به شرایط پیچیده کشور هم همگان آشنایی دارند وانشالله با ساز و کار منطقی این مساله حل شود.

عبور از روحانی عبور از نظام است

سعید لیلاز کارشناس اقتصادی معتقد است آنچه اقتصاد کشور را به شرایط کنونی رسانده نه تاثیر گذاری تحریم ها بلکه سوء مدیریت اقتصادی در دوره هشت ساله دولت های نهم و دهم است.

تأیید صلاحیت برای یک دوره است

سخنگوی شورای نگهبان دیروز در نشست خبری گفت احراز صلاحیت‌ها برای یک دوره است، نه دو دوره

حمید روحانی: حسن روحانی محاکمه شود

حمید روحانی: «اینها برای هر سخنرانی رهبری دهن‌کجی نشان می‌دهند و باید مجازات شوند. یکی از بدعت‌های آقای روحانی این بود که مردم را از جریان مذاکرات دور نگه داشت. آقای روحانی به جرم خیانت به کشور و دروغ و دوری از ولایت باید محاکمه شود».

عباس عبدی: رقیب اصلی روحانی خودش است نه احمدی‌نژاد

رقیب اصلی روحانی عملکرد خودش است و اینکه مجموعه اطرافیانش تا چه حد کارآمد و با سلامت عمل کنند. نه احمدی‌نژاد و نه کس دیگری رقیب اصلی و اولیه او نیست.

نامه کیانیان به رئیس‎جمهور در خصوص بحران آب

آقاى رییس جمهور!

شما بهتر از هر کسى درباره بى آبى سرزمین مان مى دانید؛ از آلودگى هوا و ریزگردها، شما بیشتر از هر کسى خبر دارید… و اطمینان دارم که براى درمان این دو معضل بزرگ، از اهل فن کمک گرفته اید.

خواهشمندم هر چه زودتر برنامه جامع و فراگیر آب و برنامه جامع و فراگیرِ هوا را تدوین کنید و به تصویب مجلس برسانید تا از فرداى تصویب همه موظف به اجراى آن شویم.

چون تا به حال با خواهش و تمنا، کارى پیش نرفته است!

خاتمی: گزینه اول و آخر اصلاح‌طلبان روحانی است

محمدرضا خاتمی با اشاره به شرایط حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و نحوه حمایت آنها از نامزدهای انتخاباتی سال ۹۶ گفت: گزینه اول و آخر اصلاح‌طلبان آقای روحانی است و اگر ایشان در عرصه باشند، هیچ فرد دیگری از جریان اصلاحات نامزد نخواهد شد.

روحانی: دولت پول مردم را از حلقوم دزدان بیرون می‌کشد

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه باید در کشور شرایط را برای کار و فعالیت آماده کنیم و این هدف به دست مردم ایران امکان‌پذیر است،‌ گفت: عده‌ای در کشور تنها هنرشان این است که روح یأس را در جامعه بدمند.

اصغرزاده: روحانی بخش پنهان اقتصاد را پاکسازی کند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب پیشنهاد کرد که در این شرایط دولت روحانی سریع بجنبد و استراتژی دو شاخه‌ای را پیش ببرد؛ در مرحله اول شفاف‌سازی کند و در مرحله بعدی باید در بخش پنهان اقتصاد هم باید پاک‌سازی کند چراکه امروز نشتی اقتصاد ایران زیاد است و پنهانکاری به تبهکاری اقتصادی منجر شده است.

توزیع شب‌نامه علیه روحانی و آیت‌الله هاشمی در شب عید فطر

در شب عید سعید فطر جمعی از نیروهای افراطی در حرم حضرت معصومه (س) در استان قم اقدام به توزیع شب‌نامه‌هایی علیه حسن روحانی و آیت‌الله هاشمی کردند.

روحانی: با کسی عقد اخوت نبسته‌ام

رییس جمهوری در بیانیه مهمی خطاب به ملت شریف ایران که در پی گزارش مربوط به پرداخت‌های نامتعارف به برخی مدیران صادر شد، تاکید کرد: حساسیت افکارعمومی و رسانه ها به پرداختهای نامتعارف قابل ستایش است و دولت از این فرصت برای ساماندهی “نظام شفاف اطلاعات” بهره خواهد برد.

روحانی: مردم خواهان اطلاع از نحوه برخورد با حمله کنندگان به سفارتها هستند

رئیس جمهور در همایش گرامی‌داشت هفته قوه قضاییه گفت: مردم می‌خواهند بدانند قوه قضاییه چگونه با کسانی که خودسر و بر خلاف قانون و امنیت ملی کشور به سفارتی حمله کردند، برخورد می‌کند. مردم می‌خواهند بدانندچگونه اموال مردم پول بیت‌المال، و پول نفت را عده‌ای به تاراج بردند. و این اقدام چگونه سازماندهی شده؟ چه کسانی مجوز صادر کردند؟ این پول چگونه در اختیار این افراد قرار گرفته است. این پول کجا رفته و کجا مصرف شده است؟

رئیس جمهور: ایجاد سالانه ۴۵۰ هزار شغل طی سه سال گذشته

روحانی: با ارتقاء ۳۴ پله‎ای رتبه فضای کسب و کار در ایران سالانه به طور خالص ۴۵۰ هزار شغل ایجاد شده است.

روحانی: در برابر حقوق‌های نامتعارف خواهیم ایستاد

رییس جمهوری امید، تدبیر و اعتدال را راه نجات کشور از مشکلات دانست و تاکید کرد: دولت یازدهم با امید، تدبیر و اعتدال، حرکت کشور را در مسیر درستی قرار داده و به این روند ادامه خواهد داد.

احمدی نژاد می آید ولی تا آخر نمی ماند

صالحی امیری از نزدیکان حسن روحانی و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی امروز در گفتگویی دیدگاههایش را در خصوص یک سال آتی دوره ریاست جمهوری حسن روحانی و احتمال کاندیداتوری دکتر محمود احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ را مورد بررسی قرار داده است. در ادامه متن این گفتگو آمده است. سه سال از […]

عکس حسن روحانی در کنار امام خمینی در نوفل لوشاتو

روحانی از همراهان امام (ره) در «نوفل لوشاتو» بود.

روحانی در واتیکان چه می کند

اتاقی که مهمترین مذاکرات در آن انجام می‌شود طوری طراحی امنیتی شده که امکان شنود و جاسوسی از آن وجود نداشته باشد. کاردینال‌ها نباید هیچ چیز بجز لباسی که پوشیده‌اند با خودشان به اتاق بیاورند. کاغذ و خودکار در اتاق هست. قضیه دود سفید و دود سیاه در زمان تعیین پاپ جدید به این دلیل است که کاغذهای رای‌گیری برای انتخاب پاپ باید بلافاصله پس از شمارش آرا سوزانده شود تا همه چیز محرمانه بماند. خود کاردینال‌ها هم نباید رای همدیگر را بدانند. اگر رای‌گیری موفق بود ماده‌ای به کاغذها اضافه می‌شود که دود سفید تولید کند.

موضوعات مهم
ادامه شبکه نظر
پربازديد
200x208