تخلف در شهرداری تهران

سوال نمایندگان از وزیر کشور درخصوص پیگیری واگذاری املاک شهرداری

نماینده مردم تهران درمجلس گفت: سوال نمایندگان از وزیر کشور درخصوص واگذاری املاک شهرداری، به هیات رییسه مجلس تقدیم شد. محمود صادقی از تقدیم سوال ۱۷ نفر از نمایندگان به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی درخصوص پرونده واگذاری املاک در شهرداری تهران خبر داد. عضو هیات رییسه فراکسیون امید در مجلس دهم با اعلام این […]

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶

عارف: مشکلات تهران با تعامل با شهرداری باید حل شود

جلسه مشترک مجمع نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با شهردار و معاونان وی امروز ( دوشنبه ۳ آبان) درمجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹

٢ ماه از انتشار گزارش سازمان بازرسی درباره واگذاری املاک در شهرداری تهران بدون شفاف‌سازی می‌گذرد

دو ماه از اولین روزهای انتشار خبرها درباره گزارش غیرمحرمانه سازمان بازرسی در زمینه واگذاری همراه با تخفیف و تقسیط املاک شهرداری تهران، گذشته است. در این دو ماه، این مسئله به یکی از مهم‌ترین و پر‌حاشیه‌ترین مسائل روز کشور بدل شد؛ اما آنچه افکار عمومی و رسانه‌ها و حتی همه مسئولان پیگیری‌کننده موضوع درباره […]

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹

مسئول رسیدگی به املاک نجومی نامش در لیست دریافت کنندگان املاک قرار دارد

پس از جلسه قالیباف با وزیر کشور،
رحمانی فضلی، رسیدگی به موضوع املاک نجومی را به کسی ارجاع نموده که نامش در لیست مذکور دیده می شود.

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳

حافظی: منحرف کردن افکار از گزارش صورت‌های مالی سال ۹۰ شهرداری

افشا شدن لیست املاک برای دور کردن اذهان عمومی از موضوعات مهمتر است‌. معتقدم که پاشنه آشیل شهرداری، گزارش صورت‌های مالی تلفیقی سال ۹۰ است.

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۶

پزشکیان: لزوم ورود مجلس به موضوع برخورد قهرآمیز با رسانه‌ها

نایب رییس نخست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم برخورد مجلس با برخورد قهرآمیز شهرداری با رسانه‌های منتقد، گفت که به هیچ عنوان بروز تخلف در شهرداری را تکذیب نمی‌کنم.

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲

تهران فروشی قالیباف

تهران فروشی قالیباف؛ برجسازی در پارک ارمغان جردن؛
متراژ تصرف شده فعلی از پارک: حدود هزار مترمربع؛
تعداد طبقات: ۱۰؛
توافق با شهرداری: باقیمانده پارک را به عنوان فضای سبز حفظ کند؛
محل کارگاه ساختمانی: وسط درختان قطع نشده پارک؛
مالک: آقایان مسروری

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴

شجاع‌پوریان: شهرداری مستندات خود را ارائه دهد

یک عضو شورای شهر تهران گفت: اخیرا نامه‌ای خطاب به آقای قالیباف تنظیم کرده‌ام که اگر آیین‌نامه واگذاری املاک به تصویب شورا و وزارت کشور رسیده است، مستندات آن را ارائه کند؛ در غیر این‌صورت تمامی این استنادات نادرست و غیرقانونی بوده‌است. وی‌ در گفت‌وگویی درباره این موضوع که رئیس شورای شهر تهران گزارش‌های منتشر شده در خصوص واگذاری املاک به اعضای شورا را دروغ خوانده است, گفت: برخی از اعضایی که نام آنها در این گزارش آمده و نسبت به دریافت ملک اقدام کرده‌اند این موضوع را انکار نکرده اما مدعی شده‌اند که فرآیند دریافت املاک از طرف آنها قانونی بوده است.

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

پیشنهاد بررسی واگذاری املاک شهرداری توسط اصلاح‎طلبان و اصول‎گرایان توسط توکلی

باز شدن پای سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت به ماجرای واگذاری املاک نجومی به افراد خاص در شهرداری تهران بهانه‌ای شد تا احمد توکلی، نماینده سابق مجلس که حالا بیشتر دوست دارد در قامت رییس هیات‌مدیره این سازمان معرفی شود نشست خبری درباره آن برگزار کند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

بیانیه عضو شورای شهر تهران پس از انتخاب هیئت رئیسه جدید

در رسانه ها دیدم کسی گفته بود که پیرهادی و آباد و قناعتی و … باید رد صلاحیت شوند چون تخلف کرده اند. این اما از لطایف الحیل روزگار است که او خود بازداشتی فتنه ی ۸۸ است و فقط باید رأفت نظام اسلامی باشد که در برابر تمام بنیان هایش قد علم کنی و بعد بتوانی بر صندلی شورای شهر پایتختش تکیه بزنی. فرد دیگری از همین قماش در چند سال اخیر عضویت در هیأت مدیره ی ۹ شرکت اقتصادی را در کارنامه ی خود ثبت کرده و آن دیگری برج ساز مشهور تهران است.

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷

آخرین اخبار