بانوان

حضور زنان در ورزشگاه‌ها را آزاد کنید

عادل فردوسی‌پور کار خودش را کرد؛ خیلی‌ها می‌دانند که او و برنامه «۹۰»، نمی‌توانند خیلی روی حضور زنان در استادیوم‌ها مانور بدهند که اگر می‌توانستند، دوشنبه‌شب در آیتمی که به بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس اختصاص داده بودند، از زینب حرف می‌زدند؛ از دختری که بعد از این بازی، عکس‌هایش در اینستاگرام و سایت‌های خبری پخش شد. دختری که با ظاهری پسرانه به استادیوم الغدیر رفته بود تا بازی پرسپولیس را از نزدیک ببیند. اگر عادل برای گفتن از حضور زنان در ورزشگاه مشکل نداشت، چند ماه قبل هم از هانی می‌گفت که در دربی تهران، صورتش را سرخ کرده بود و چند دست لباس، روی هم پوشیده بود تا کسی نداند جنسیتش زن است.

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲

موافقت وزارت ورزش با راه اندازی رشته موتورسواری بانوان

وزارت ورزش و جوانان با راه اندازی رشته موتورسواری بانوان موافقت کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور، معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش در نامه ای خطاب به محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تاکید کرد: «بازگشت به مکاتبه به عمل آمده آن فدراسیون پیرامون راه اندازی رشته موتورسواری بانوان […]

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰

با این فحاشی به ظریف بنظرم خانم‌ها قید نمایندگی مجلس را بزنند!

با این فحاشی به ظریف بنظرم خانم‌ها قید نمایندگی مجلس را بزنند وقتی بخاطر چند لفظ نامربوط حضور بانوان در ورزشگاه منع میشود!

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳

وزیر ورزش با تنها ۵ سکه از نتایج تیم فوتسال زنان در آسیا تقدیر کرد

وزیر ورزش و جوانان در حالی به قهرمانان فوتسال زنان آسیا پنج سکه پاداش می‌دهد که چندی پیش به هر نفر از اعضای تیم والیبال ایران پس از کسب رتبه ششم در مسابقات لیگ جهانی، ۱۲۰ میلیون تومان پاداش داد.

۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲

تبریک رهبر انقلاب به تیم ملی فوتسال بانوان

وزیر ورزش و جوانان پیام تبریک رهبر معظم انقلاب را برای موفقیت بانوان فوتسالیست ابلاغ کرد.

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵

روحانی: اینکه در خیابان یک نفر را دستگیر و برایش پرونده درست کنیم، واقعا «حجاب» درست می‌شود؟

روحانی تاکید کرد:‌ حجاب و عفاف از نگاه، حرف زدن، سبک جمله‌بندی، رفتار و حتی سبک راه رفتن شروع می‌شود و این‌طور نیست که حجاب و عفاف را تنها در یک مساله خلاصه کنیم. عفاف و حجاب یک مساله درونی مانند روزه است. شما به کسی می‌توانید به زور بگویید روزه بگیرد؟ اگر بگویید، او می‌گوید من روزه دارم اما به اتاقی دیگر می‌رود و آب می‌خورد و باز هم می‌گوید روزه است. شما از کجا می‌فهمید که روزه نیست؟
رئیس‌جمهور ادامه داد:‌ عفاف و حجاب هم از درون قلب، جان و روان است. ما خیلی‌ها را می‌بینیم و شما هم می‌شناسید که آن‌چنان قلب پاک و عفیفی دارند، حالا گاهی اوقات ممکن است انسان او را با ظاهرش منطبق نداند اما چرا ما از جان، روح، فکر، دانش و اعتقاد مردم شروع نمی‌کنیم؟ اینکه بیاییم در خیابان یک نفر را دستگیر کنیم، ببریم و برایش پرونده درست کنیم واقعا درست می‌شود؟ یعنی به اعتقاد شما حجاب و عفاف با زور و جبر امکان‌پذیر است یا اینکه ما باید واقعیت‌ها را برای مردم و دختران و دانش‌آموزان بگوییم و از مدرسه شروع کنیم؟

۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۷

زنانی که دوباره روستاها را زنده می کنند

زنان روستایی قرنهاست بعنوان معماران اصلی اقتصادروستا بار اصلی رونق روستاها رابه دوش می کشند تابا افزایش مهاجرت به شهرها نگاهها به سرانگشت تدبیر این قشر برای زنده کردن دوباره روستا دوخته شود. در زمینه عمق تاثیرگذاری فعالیت های زنان در هر جامعه ای همین بس که در هر حرکت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بانوان […]

۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۷

۹ ماه بدون سرمربی و تمرین برای تیم ملی فوتبال بانوان

وضعیت تیم ملی بانوان کشورمان بازتاب خوبی از وضعیت آشفته فدراسیون فوتبال کشورمان است که در آن هیچ چیز سرجای خودش نیست و از چیزی به نام سیستم بهره نمی‌برد. فدراسیونی که یکی از تیم‌های ملی اصلی‌اش را را حتی در حد تیم‌های محلات هم اداره نمی‌کند و با همین استانداردها هم البته بهترین فدراسیون فوتبال آسیا شده است.

۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷

آخرین اخبار