شبکه نظر www.nazarnews.com

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴

کد خبر: ۱۲۰۹۳۱

ساعت : ۱۰:۲۴

nazarnews.com/120931

بزرگداشت محمدرضا رستمی در پردیس سینمایی چارسو

مراسم نکوداشت و یادبود محمدرضا رستمـــــی با حضور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران حوزه فرهنگ و هنر برگزار می‌شود.
نشســـت «به یاد رضا رستمی» با موضوع گرامیــــداشت این روزنامه‌نگار فقید عرصه فرهنگ و هنر با تلاش همکاران رسانه‌ای آن مرحوم و حضور فعالان رسانه‌ای حوزه فرهنگ و نیز الهه خسروی، همسر او، برگزار می‌شود.
در این برنامه علاوه‌بر سخنرانی نویسندگان و رسانه‌نگاران، تعدادی از یادداشت‌های مطبوعاتی که در فراق و سوگ این روزنامه‌نگار منتشر شده است، به‌وسیله دوستانش خوانده می‌شود.
همچنین خوانش تعدادی از شعرهای منتشرنشده مرحوم محمدرضا رستمی و سعدی‌خوانی به یاد او از دیگر برنامه‌های این نشست خواهد بود.
نشست یادبود محمدرضا رستمی روز یکشنبه، نهم آبان، ساعت ۱۶ در محل سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، پلاک۲ برگزار می‌شود.
همچنین جمعی از هنرمندان، اهالی عرصه فرهنگ و ادبیات، سینماگران، خانواده و دوستان این روزنامه‌نگار، روز چهارشنبه، ۱۲ آبان، برای برگزاری مراسم دیگری در سالن اصلی پردیس سینمایی چارسو، گرد هم می‌آیند.
این مراسم بزرگداشت از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در سالن اصلی پردیس چارسو برپا خواهد شد.
این برنامه، شامل سخنرانی تنی‌چند از چهره‌های فرهنگی و ادبی درباره محمدرضا رستمی و همچنین پخش تصاویر و کلیپ‌هایی درباره او خواهد بود.
همچنین برگزارکنندگان این مراسم، با اعلام راه‌اندازی کمپین «به‌جای گل کتاب بفرستید» از مهمانان درخواست کردند، کسانی که قصد تهیه سبد گل دارند، هزینه آن را صرف خرید و اهدای کتاب به این مراسم کنند. این کتاب‌ها بعد از جمع‌آوری در کتابخانه‌های شهر اسدآباد، زادگاه محمدرضا رستمی و روستاهای همدان، توزیع خواهد شد.
زنده‌یاد محمدرضا رستمی که پیش‌تر دبیر فرهنگ و هنر خبرآنلاین بود، شامگاه چهارشنبه، ۲۸ مهر، بعد از جراحی مغز در بیمارستان شهدای تجریش در تهران، ‌دار فانی را وداع گفت.

دسته بندی: آخرین اخبار / تیتر / رسانه ها

کلید واژه‌ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.