شبکه نظر

معصومه ابتکار: بارها من و خانواده ام را تهدید کردند

معصومه ابتکار:
اولین الاینده در دوره اقای خاتمی حذف شد
پردیسان بزرگترین مرکز قاچاق انسان و مخدر بود
بارها من و خانواده ام را تهدید کردند

حضور توریست‎ها در حرم امام هشتم

حرم امام رضا علیه السلام

وزرای فرهنگ‎وارشاد اسلامی، ورزش‎و‎جوانان و آموزش‎و‎پرورش استعفا دادند

تایید استعفای گودرزی، جنتی و فانی؛ یک منبع آگاه در دولت خبر استعفای جنتی، گودرزی و فانی را در راستای ترمیم کابینه یازدهم تایید کرد.

رادیوی کوچک مادربزرگ

طبق ِعادت ِ شبانه اش بعد از کم کردن شعله ی سماور، رادیو کوچک ش را تست می کرد، که خیالش از بابت اذان ِ صبح راحت شود. که دیدم همایون می خواند. همان رباعی مولانا که تو با رخ چون بهار چونی بی من. گوشی را گرفتم و می دانست که طبق عادت می خواهم فیلم بگیرم. برخلاف مقاومت همیشگی اش جلوی دوربین، که باید لباسش مرتب باشد، روسری اش بدون چروک باشد، با دیدن تاریکیِ اتاق، فکر کرد نمی افتد. یا فکر کرد اگر بیافتد تاریک است.

نامه به فرزندانی که شاید یک روز داشته باشم

دخترم،
همیشه از اینکه فرزند دختری داشته باشم،ترسیدم!
نه اینکه دختر داشتن بَد باشه،نه هرگز!اصلا کی میتونه از موهایِ فِر یا لَختِ دخترکی لوند که خودش رو تو آغوش مادر،و از مادر بیشتر،در آغوش پدرش رها میکنه،به راحتی بگذره؟

بیست سال عکاسی

نزدیک بیست سال گذشته است از آن روزایی که عکاسی برایم موضوعی جدی شد. از این عکس که اتوبان نواب در حال ساخت تهران است. از بالای یکی از همین اسکلت های طاق خورده گرفتم. اصلا به خاطر ندارم چطور عکاسی یاد گرفتم.

جنابان مدیران فرهنگی مترو!!!

جنابان مدیران فرهنگی مترو
باخودم عهد کرده بودم که دیگه با هیچ نهاد فرهنگی تو این کشور کار نکنم و خداروشکر که کاری هم ندارم ولی شماها کار دارید با ما ، دوستان عزیزی که حتی مارو تو دفترتونم راه نمیدید با چه اجازه ای و با چه مجوزی عکس بنده رو بدون پرداخت حتی یک ریال در ایستگاه های مترو کارکردید ؟!

میخوام برم خونمون

کیفشو انداخته بود رو شونه اش و میگفت میخوام برم خونمون.شما میدونید خونه ام کجاست؟

محیط زیست جلوی اشتغال را گرفته! + فیلم

عبدالرضاعزیزی نماینده مجلس:دولت در لایحه برنامه ششم بیش ازحد به محیط زیست توجه کرده. محیط زیست جلوی اشتغال را گرفته ضربه زده به مملکت

آفریقا، آفریقا …

مهاجرانی از نیجریه و ساحل عاج پس از نجات به وسیله ی یک ایستگاه امداد رسانی به مهاجرین در روی یک کشتی در دریای مدیترانه و در نزدیکی آب های ساحلی لیبی در حال استراحت هستند.

موضوعات مهم
شبکه نظر منتخب
 
200x208