پیشنهاد

تبلیغ عجیب لباس‌های مارک تی‌هو

تبلیغ عجیب و جالب لباس‌های مارک تی‌هو

مسعود حیدری مدیرعامل ایلنا: به خودمان هم دروغ میگوییم

مسعود حیدری در گفتگویی با شبکه نظر درباره شفافیت و صداقت گفت: ما رسانه ها نه شفاف هستیم نه صادق، حتی به خودمون هم دروغ میگوییم.
در ایلنا برای شفافیت با مردم تلاشمان را کردیم و هزینه ها را هم پرداخت کردیم، یه سری عوامل داخلی و بیرونی مانع شده که رسانه‌ها نتوانند به وظایف خود عمل کنند.

سخنرانی دبیر انجمن اسلامی دانشگاه تهران در روز دانشجو خطاب به رئیس جمهور

سایه شوم تحریم و جنگ بالای سر ملت ایران برداشته شده اما وعده های شما در حوزه سیاست داخلی محقق نشده است. موضع دولت در باب پولی سازی آموزش در مدارس و دانشگاه ها موضعی غیر قابل دفاع است. می گویند رفع حصر در حیطه اختیارات رئیس جمهور نیست. می گویند رفع ممنوع التصویری سید محمد خاتمی در حیطه اختیارات شما نیست. حمایت و صیانت از دانشجویانی که در دانشگاه های تحت نظر وزارتخانه های شما تحصیل میکنند هم در حیطه اختیارات شما نیست؟
سخنران مجوزدار برنامه ۱۶ آذر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران توجیه شده است که به مصلحت نیست تا در دانشگاه حضور یابد و بنده نیز بابت بیان این حرفها نیز از آینده خود بیمناکم.

محمود صادقی در دانشگاه امیرکبیر: پیشنهاد ۲میلیاردی برای تایید صلاحیت کاندیدا

* دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک اجازه ورود دوربین و خبرنگار صدا و سیما را به سخنرانی صادقی و حافظی ندادند و آنها را بیرون کردند.
*حافظی: آقایان دچار خود نظام پنداری شدند.
*صادقی: فایل صوتی داریم که به کاندیدایی پیشنهاد دادند ٢میلیارد بدهدتا تایید صلاحیت شود که درنهایت به ۵٠٠میلیون راضی شد.

گفتگوی یاشار سلطانی با شبکه نظر: حجم واگذاری‌ها بسیار بیشتر از رقم اعلامی بود / ویدئو

ساعتی قبل یاشار سلطانی مدیرمسئول معماری نیوز با شکایت محمدباقر قالیباف و مهدی چمران و به علت عدم توانایی در تودیع وثیقه۲۰۰ میلیون تومانی بازداشت شد.

یاشار سلطانی چند روز قبل از بازاداشت در گفتگوی ویدئویی با شبکه نظر گفت: حجم واگذاری ها بسیار بیشتر از رقم اعلامی تاکنون بوده است.

مدیرمسئول معماری نیوز گفت:بعد از فیلترینگ معماری نیوز احمد توکلی پیگیر مساله فیلترینگ سایت شد و توانستیم چند وکیل اختیار کنیم، که بعدا فهمیدیم ایشان به درخواست آقای قالیباف پیگیر ماجرا شدند.

کامبیز درمبخش از عاقبت باورکردن شعار شفافیت و صداقت برای رسانه‌ها می‌گوید

کامبیز درمبخش درباره شعاری که برای نمایشگاه مطبوعات امسال انتخاب شد و از عاقبت باورکردن شعار شفافیت و صداقت برای رسانه‌ها می‌گوید

یک بام و دوهوای برخورد با رسانه‌ها

در نظام جمهوری اسلامی ایران آزادی بیان و مطبوعات نه تنها به عنوان یک اصل اعتقادی محترم شمرده شده، بلکه مورد حمایت قوانین مدنی نیز قرار گرفته است. ولی آزادی مطبوعات امری مطلق نیست و به‌گفته برخی متفکرین آزادی مطبوعات در جایی که هستی کشور در معرض تهدید قرارگرفته یا جایی که آزادی رسانه‌های خبری […]

نمایشگاه گروهی آروین با خودش در گالری ثالث

نمایشگاه آثار داوود احمدی مونس کاریکاتوریست با نام هنری آروین از پنجم تا شانزدهم شهریور در گالری ثالث برپا خواهد بود.

ملاحظاتی در باب دریافتی‌های نامتعارف

طی یک دهه اخیر گوش و ذهن مردم شریف ایران همواره درگیر اخبار تلخ مربوط به پدیده شوم فساد اقتصادی بوده است، اخباری که دل هر انسان آزاده و علاقه‌مند به این کشور و اسلام را به درد آورده است.

مجلس ضربت زدن بیضائی در تئاتر شهر

خیلی فکر کردم که چه باید نوشت اما به همین بسنده می کنم “مجلس ضربت خوردن” را باید دید، شنید تا فهمید
حقیقتِ علی(ع) چقدر همیشه مظلوم و در تاریکی واقع شده است…

آیینی برای ریشه‌کن شدن فقر در سرزمینمان

هفدهمین آیین کوچه گردان عاشق
آیینی برای ریشه‌کن شدن فقر در سرزمینمان

نتیجه انتخابات در ۴ حوزه دیگر تأیید شد

عضو حقوقدان شورای نگهبان اعلام کرد که نتیجه انتخابات در ۴ حوزه دیگر تأیید شد و در حوزه انتخابیه ماکو بازشماری آرا ادامه می‌یابد.

فراوان ترین نام های خانوادگی اعلام شد

مدیر کل امور هویتی ایرانیان خارج از کشور گفت: ۱۰ نام خانوادگی نخست از حیث فراوانی به ترتیب محمدی،حسینی، احمدی،رضایی،مرادی،حیدری،کریمی،موسوی،جعفری و قاسمی هستند.

بایرن ۴-۲ یوونتوس؛ بازگشت رویایی پسران پپ

بایرن مونیخ با پیروزی ۴-۲ مقابل یوونتوس در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، راهی مرحله بعد این رقابت ها شد.

حاشیه‌های سخنرانی احمدی‌نژاد در ورامین

محمود احمدی نژاد شامگاه پنج شنبه در یادواره شهدای عملیات خیبر و در جمع مردم ورامین در گلزار شهدای سید فتح الله این شهرستان سخنرانی کرد. قسمتی از سخنرانی او که در برخی از خبرگزاری منتشر شده است، بازتاب گسترده‌ای در محافل رسانه ای داشته است.

پراید ایرانی در معابر کشور آلمان / عکس

کاربری ایرانی ساکن آلمان با انتشار تصویری از یک خودروی نام آشنای ایرانی در اینستاگرام، از این خودرو یادی کرده است. این خودرو که این روزها محبوبیت خود را در بین مردم از دست داده ظاهرا در آن طرف مرزها برای مردم جذابیت خاصی دارد.

توصیه آخر رئیس به دولت

آیت‌الله جنتی هنگام ورود به مجلس ترجیح داده بود در ردیف انتهایی کنار آیت‌الله مصباح‌یزدی که موفق به کسب رأی لازم ازسوی مردم برای حضور در مجلس آینده خبرگان نشد، بنشیند؛ اتفاقی که با گلایه‌های انتخاباتی آیت‌الله جنتی توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

برزخی‌های مجلس نهم؛ با ۲۹ نماینده مرحله دومی انتخابات آشنا شوید

۲۹ تن از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی همچنان در برزخ انتخابات مانده‌اند و حضور یا عدم حضورشان در مجلس دهم منوط به برگزاری مرحله دوم انتخابات و پیروز شدنشان بر رقیب است.

بابک زنجانی: آیا من واقعا مسفد فی الارض هستم؟ / هدفم خدمت به نظام بود

وکیل مدافع بابک زنجانی می‌گوید موکلش پس از شنیدن حکم اعدام از وکلای خود خواسته صرف‌نظر از اینکه چنین رأیی صادره شده، همچنان کار انتقال پول و تسویه بدهی با شرکت نفت را به جدیت پیگیری کنند.

تبلیغات ایرانی ها در اولین آزمایش کامنت گذاری در کانال

شرکت تلگرام قابلیت کامنت گذاری را مورد آزمایش قرار داد و در اولین ساعات این آزمایش، حضور تبلیغات ایرانیان در میان این کامنت گذاری ها چشمگیر بود.

موضوعات مهم
ادامه شبکه نظر
پربازديد
200x208