منتخب

پروانه مافی: رویکرد اخذ مالیات باید به سمت اغنیا باشد نه فقرا

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه نظر در خصوص کلیات بودجه سال 99 اظهار داشت: اگر بناست مالیات تامین کننده منابع دولت باشد، نباید رویکرداش به سمت قشر کم درآمد باشد. چرا دولت از ثروتمندان مالیات نمی‌گیرد؟
با قانون می‌توان جلوی رانت های بودجه ای را گرفت اما دولت به این موضوع تن نمی‌دهد

7 ژانویه 2020 - 15:15

بانک مرکزی اعلام کرد: افتتاح حساب بانکی مشروط به دریافت شماره از سامانه سیاح است

بانک مرکزی در بخشنامه‌ای اعلام کرده است که خرداد ۹۹ سرویس برخط سامانه «سیاح» راه‌اندازی می‌شود که بر اساس آن، افتتاح هرگونه حساب در بانک‌ها و موسسات اعتباری مشروط به دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح خواهد بود

31 دسامبر 2019 - 18:10

مرحله دوم یارانه های معیشتی امروز واریز می شود

«مرحله دوم یارانه معیشتی امروز ۱۰ دی ماه واریز می شود و آن دسته از افرادی که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و مشمول یارانه حمایتی هم نشدند، می توانند با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.»

31 دسامبر 2019 - 18:05

دلیل اعتراضات معلمان چیست؟ دبیر کانون صنفی معلمان تهران پاسخ می دهد

محمدتقی فلاحی، دبیر کانون صنفی معلمان تهران در گفت و گو با شبکه خبری نظر در باب چرایی اعتراض دوشنبه دوم دی ماه معلمان گفت: دولت حتی بودجه‌ای که وزرات آموزش و پرورش داده بود را هم تصویب نکرد.
دیروز تعدادی از معلمان بازنشسته روبروی مجلس در اعتراض به وضعیت معیشتی خود تجمع برگزار کردند. همچنین معلمان در بسیاری شهرها نیز یک زنگ سر کلاس حاضر نشدند.

24 دسامبر 2019 - 13:37

محمد درویش: مدیریت شهری فعلی حتی عرضه حمایت از بیدود را نداشتند

محمد درویش کنشگر محیط زیست در گفت و گو با شبکه خبری نظر پیرامون آلودگی هوای تهران گفت: حدود ٧۵درصد آلودگی هوای تهران ناشی از وسایل نقلیه است.مهمترین نقد به مدیریت شخصی فعلی این است که به‌شدت محافظه‌کارند و اهل عمل نیستند و فقط حرف می‌زنند. اصولگراها اهل عملند اما از خرد و دانش کافی برخوردار نیستند

24 دسامبر 2019 - 13:04

محمد مهاجری: نتایج نظرسنجی شبکه نظر در کلانشهرها تقریبا با واقعیت مطابق است

محمد مهاجری، تحلیلگر و فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبری نظر در مورد میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس و نظرسنجی که کانال شبکه نظر در این رابطه انجام داده است معتقد است نتیجه این نظر سنجی در شهرستان ها درست است اما در تهران مشارکت از این هم پایین تر خواهد بود.

19 دسامبر 2019 - 13:25

فرید مدرسی: «ضعف نزدیک به مرگ» برنامه رقبای روحانی برای زمین گیر کردن دولت

به گزارش شبکه خبری نظر حسن روحانی جمعه همین هفته برای دیدار با شینزو آبه به ژاپن می رود. هنوز مشخص نیست که در دیدار رئیس جمهور ایران و نخست وزیر ژاپن چه مباحثی مطرح شود. اما از همان زمان که این موضوع در رسانه ها مطرح شد، جریان های مخالف دولت یا همان اصولگرایان […]

19 دسامبر 2019 - 13:14

روایت صبا آذرپیک از اتاق فکر بنزین

صبا آذرپیک چندی پیش در توئیتر خود از جلساتی پرده برداشت که گفته می‌شود به دولت در ماجرای افزایش قیمت بنزین مشورت‌هایی داده است. جلساتی که به گفته آذرپیک جمعی که از اقتصاددان، جامعه‌شناس، تاریخدان، روزنامه‌نگار، شاعر و … در آن حضور داشته اند. گفت و گوی خبرنگار نظر با او را در این رابطه بشنوید

18 دسامبر 2019 - 12:51

سلحشوری: حوادث اخیر تلخترین حوادث 40 سال انقلاب بود

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه خبری نظر در خصوص اتفاقات آبان ماه کشور گفت: حوادث اخیر تلخترین حوادث 40 سال انقلاب بود.
وی همچنین اظهار داشت: در ارتباط با حوادث اخیر ما نمایندگان مجلس حداقل کاری که می‌توانیم انجام دهیم استیضاح وزیر کشور است.

7 دسامبر 2019 - 13:07

هاشمی طبا: افزایش قیمت بنزین برای جبران کسری بودجه است

مصطفی هاشمی طبا در گفت و گو با شبکه خبری نظر درباره طرح افزایش قیمت بنزین گفت: افزایش قیمت بنزین برای جبران کسری بودجه بود نه کمک به قشر کم‌درآمد.

7 دسامبر 2019 - 12:57

آخرین اخبار