استانها

آتش سوزی دو روزه در جنگل‎های پاوه

جنگل های پاوه دو روز است در آتش می سوزد.
اگر جنگل های آمریکا بود در صدر اخبار تلویزیون بود

تحصیل شماری از دانش‎آموزان ایذه‎ای در طویله!

نماینده ایذه درمجلس می‌گوید شماری ازدانش‌آموزان این شهرستان استان خوزستان درمحل نگهداری حیوانات(طویله)تحصیل می‌کنند!

بنر فائزه هاشمی در اردبیل

نصب بنر توهین آمیز به فائزه هاشمی در سطح شهر اردبیل!

آخرین وضعیت مناطق آسیب دیده در طوفان و سیل مازندران

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: طوفان و سیل بامداد جمعه ( دیروز) طبق آخرین گزارش به یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی شهرستان های قائمشهر و آمل در مازندران خسارت وارد کرده است. هیچ فردی به صورت مستقیم براثر این حوادث در این ۲ شهرستان کشته نشد.

درگیری برای پر کردن چاه های غیرمجاز + ویدیو

چاه های غیر مجاز حاصل دو فرایند است:
حاصل مجوز های غیر مجازی که افرادی قبلا به این کشاورزان دادن برای حفر چاه و حال کشاورز بعد از چند سال زحمت حاضر نیست باغ حاصل از تلاشش را به خاطر بی تدبیری مسولین و دولت قبل از دست بدهد و از بی آبی زمینش خشک شود.
و حاصل چاه های که سر خود زده شده و کشاورز دست به همین بلوا میزند ولی حقی در آن ندارد و به جد محکوم است .

افزایش تعداد قربانیان انفجار گاز در اهواز به ۶ کشته

مدیرعامل آتش نشانی اهواز با اشاره به حادثه انفجار گاز صبح امروز در منطقه بهارستان اهواز از کشته شدن ۶ نفر در این حادثه خبر داد. امیر نجفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حادثه انفجار گاز در یک ساختمانی مسکونی در منطقه بهارستان اهواز اظهار کرد: حادثه انفجار گاز در یک ساختمان مسکونی […]

سی اُمین سفر استانی ریاست جمهوری

کاروان تدبیر و امید روز یکشنبه ۲۴ مردادماه راهی سفری دو روزه به استان کهگیلویه و بویر احمد شدند.

روحانی: رشد اقتصادی کشور به ۴/۴ درصد رسیده است

رئیس جمهوری اسلامی ایران در جمع مردم استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آخرین گزارش مرکز آمار، رشد اقتصادی کشور در سه ماهه نخست امسال به بیش از ۴/۴ درصد رسیده است.

پاره کردن بنر استقبال از رئیس جمهور در یاسوج

اینجا ایران است؛ بنر رییس جمهور به عنوان دومین شخص اجرایی کشور، در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد پاره شد.

سفر معاون اجرایی رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد

سفر معاون اجرایی رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد، محمد شریعتمداری طبق روال دیگر سفرهای کاروان تدبیر و امید، شنبه و یک روز قبل از سفر رییس جمهوری به استان سفر می کند.

نگاهی تخصصی به انتقال آب از کارون

انتقال آب بین‌حوضه‌ای، انتقال فیزیکی آب از یک حوضه به حوضه دیگر است که در این جابه‌جایی یک حوضه آبریز به‌عنوان حوضه مبدأ آب را از دست می‌دهد و حوضه آبریز دیگر به‌عنوان حوضه مقصد آب را به‌دست می‌آورد. آب انتقالی می‌تواند آب سطحی، زیرزمینی یا آب‌های بازیافتی و نامتعارف باشد و از نظر تقسیمات […]

جبار کیانی: استعفای رئیس اتاق بازرگانی ایران پذیرفته نشد

جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج از عدم پذیرش استعفای رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران خبر داد. جبار کیانی پور به خبرنگار شبکه نظر گفت: استعفای رئیس اتاق بازرگانی ایران توسط هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران پذیرفته نشد و به زودی جلسه اضطراری روسای اتاقهای بازرگانی کشور برگزار می شود. گفتنی […]

افزایش ۶۵ درصدی بازدید گردشگران خارجی از کاشان

مسئول کمیته استخراج، پردازش آمار و اطلاعات شهرستان کاشان از افزایش ۶۵ درصدی بازدید گردشگران خارجی از آثار و ابنیه تاریخی این شهرستان در چهار ماه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

شانزده کشته در تصادف جاده شمال

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج آخرین جزئیات سانحه رانندگی دلخراشی بامداد شنبه در محور کرج – چالوس را در گفت و گو با خبرنگاران تشریح کرد. در این حادثه تاکنون ۱۶ نفر کشته و تعدادی مجروح شده اند.

مردم می گویند این جنگلها مگر چه نفعی برای ما دارند؟؟؟

استاندار کهکلویه و بویر احمد میگفت چند روز پیش جنگلهای بلوط حوالی دنا در ارتفاعات دچار آتش سوزی شده، هلال احمر و مسئولین بحران و جنگلداری هر چه از مردم خواسته اند برای اطفا حریق به کمک بیایند کسی پاسخی نداده… مردم می گویند این جنگلها مگر چه نفعی برای ما دارند؟؟؟

تبدیل دریای خزر به مخزن بزرگ فاضلاب

تبدیل دریای خزر به مخزن بزرگ فاضلاب!

امامان جمعه:بیانیه رئیس جمهوری سند صداقت دولت است

امامان جمعه سراسر کشور بیانیه رئیس جمهوری درباره حقوق های نامتعارف را سند صداقت دولت و نشانگر قاطعیت حوزه ارشد اجرایی کشور در ترمیم نواقص نظام اداری و مبارزه با فساد اعلام کردند.

وزیر نفت در خصوص خاموش شدن آتش سوزی در ماهشهر: برای انجام این کار ملی از همه سپاسگزارم

وزیر نفت از خاموش شدن مخزن ٢٠٠١c پتروشیمی بوعلی سینا در ساعت ٢ بامداد امروز (شنبه) خبر داد و گفت: برای انجام این کار ملی از همه سپاسگزارم.

آتش سوزی در پتروشیمی ماهشهر به روایت آتش‎نشانان+تصویر

نیروهای آتش نشانی کماکان در حال تلاش برای اطفا حریق هستند. تصاویر زیر را آتش نشانان حاضر در محل برای نظر ارسال کرده اند

آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی بندر امام خمینی

خبرهای تایید نشده خبر از مرگ دو تن در این حادثه می دهد. قابل ذکر است به علت نبود بالگرد آبپاش در استان خوزستان قرار است از استان بوشهر بالگردی به بندر امام ارسال شود.

موضوعات مهم
ادامه شبکه نظر
پربازديد
200x208