۱۳۹۵/۰۷/۲۹
۰۰:۳۲
رفتن ایشان در هر صورت اتفاق مبارکی ست و امیدوارم سرپرستی که جانشینشان می شود حداقل آنقدر صداقت داشته باشد که حرف و عملش به هم نزدیک باشند و مثل ایشان مدام از لولویی به نام «استیضاح» نترسند که کمترین بها برای حداقل چند ماه خدمت صادقانه به فرهنگ و هنر یک سرزمین است و در این روز و روزگار باید اسباب تفاخر باشد نه بی عملی. آرزوی آخر این که ای کاش جناب جنتی، هنگام رفتن سخنگوی محترم وزارت ارشاد را هم به همراه خود ببرند که دروغ ها و سخنان ناشیانه ی ایشان در این سالها همیشه نقل مجلس اهالی هنر و ادبیات بوده و باعث دلخوری و رنجش.
۱۳۹۵/۰۶/۰۳
۰۲:۲۵
محمد حیدری آهنگساز و ترانه سرای معاصر بعد از سالها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. او در دی ماه ۱۳۱۶ در تهران متولد شد و از ۱۳ سالگی مقدمات نوازندگی سنتور را از استاد ابولحسن صبا فرا گرفت و مدتی نیز از تجربیات عبداله دوامی بهره برد.
۱۳۹۵/۰۵/۰۶
۰۴:۲۹
از صبح امروز خبری با تیتر «یغما گلرویی برای جشنواره مرگ بر آمریکا ترانه سرود» روی سایت خبرگزاری های مختلف قرار گرفته است. با وجود انتقاد همیشگی ام به تمامیت خواهی سردمداران - و نه مردم - «ایالت متحده آمریکا» در سرتاسر جهان، آن را تکذیب می کنم.
۱۳۹۵/۰۴/۰۳
۰۱:۳۵
می دونی گردان بره آموزشی، نفر برگرده یعنی چی؟
۱۳۹۴/۰۹/۲۵
۰۷:۲۶
بازداشت و زندانی شدن -حتا به خاطر شعر - فضیلت نیست. نه اسباب تفاخر است و نه قرار است از به حبس رفته قهرمان بسازد. بدا به حال جامعه ای که در آن زندان رفتن باعث پز دادن شود و فیل هوا کردن و اسطوره سازی.

یغما گلرویی


7
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰