۱۳۹۵/۰۸/۰۷
۱۰:۰۸
تولد یک رمان عشقی در حوزه محیط زیست مبارک! علی بیتاژیان را سالهاست که می شناسم؛ نخست با قلمش از طریق وبلاگ پرطرفدارش - رگبار - آشنا شدم و سپس آرام آرام در هیبت یک کنشگر پیور محیط زیستی، فعالیتهای خود را ادامه داد. چند روز پیش به نزدم آمد تا کتاب جدیدش، برگهای سبز بید را معرفی کند ... رمانی عاشقانه با طعم محیط زیست! باید جالب باشد؛ نه؟ داستان لاله و امیرحسین که از شدت عشق، وارد ماجراهای عجیبی می شوند ... .
۱۳۹۵/۰۶/۱۵
۰۴:۳۳
گودرزی، وزیر ورزش؛ الفت، معاون قوه قضاییه؛ شهرداران اصفهان، تهران، همدان و اراک؛ بسیاری از نمایندگان مجلس و شورای شهر؛ ایازی، معاون وزیر بهداشت؛ دکترعارف و بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران چون صمدنیکخواه بهرامی، میتراحجار، بهزادخداویسی، شهره سلطانی و ... تا این لحظه به دعوت مردم لبیک گفته و در چهلمین سه شنبه بدون خودرو، از پارک لاله تا خانه هنرمندان رکاب می زنند.
۱۳۹۵/۰۵/۱۸
۱۱:۳۲
راستش این تندیس عظیم الجثه ظاهراً جذاب اما بی خاصیت عجیب مرا یاد تصویر هوشمندانه و در عین حال تاسف باری انداخت که امروز در چهاردهمین گفتگوی پردیسان، استاد مرتضی فرهادی به شیواترین شکل ممکن در باره جایگزینی شبکه غرورآفرین کاریزهای وطن با سدهای پهن پیکر و سیمان اندود ارایه کرد؛ چه خسران بزرگی و چه معاوضه نابخردانه ای را با کف و سوت و روبان قرمز پذیرفتیم و فرهنگ یاریگریمان را نیز در این میان قربانی کردیم.
۱۳۹۵/۰۵/۱۴
۰۰:۱۳
سرانجام پس از ماه ها تنش و برخوردهای بازدارنده و امنیتی با بانوان حامی سه شنبه هاى بدون خودرو در یزد، اصفهان، مریوان و ... اینک خبر می رسد که تازه ترین فتاوی رهبری و دیگر علمای عظام حق را به زنانی داده است که می خواهند با رعایت موازین عرفی، دوچرخه سواری کنند.
۱۳۹۵/۰۴/۳۰
۰۲:۱۶
برای سلامتی‌ کامل علی آرامش فر دعا کنید!

محمد درویش


13
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰