۱۳۹۵/۰۶/۱۰
۰۰:۲۳
امام موسی صدر، یکی از استثناهای کم نظیر روحانیت بود. نزدیک ۴۰ سال پیش در لیبی مفقود شد. تلاشها برای پیدا کردنش به نتیجه نرسیده. چند بار هم من با معمر قذافی و فرزندانش دیدار کردم و داشت به کشف حقیقت نزدیک می شد که نهایتا جمع بندی جمعی از علاقمندان و بخشی از خانواده اش بر این شد که در ان مقطع تا رسیدن به نتیجه کار ادامه نیابد.
۱۳۹۵/۰۶/۰۶
۰۹:۴۴
تقدیم به رییس جمهور مظلوم در هفته دولت:دادستانی در مورد کنسرت ها چند تا بیانیه می دهد کسی نمی گوید چرا دادستانی به امور مهمتری که در وظیفه دارد نمی رسد نیروی انتظامی در مورد کنسرت چند تا بیانیه که شائبه رویارویی با مصوبات دولت دارد، می دهد کسی نمی گوید این همه ناهنجاری در کشور هست،‌چه کار به کنسرت دارد. اما تا بعد از این همه سخنرانی و بیانیه، رییس جمهور یک صحبت دو دقیقه ای در دفاع از قانون در مورد کنسرت ها می کند،‌کیهان و رسانه های مخالف دولت و استاد سعید جلیلی و خیلی ازامامان جمعه ییهو یادشان می آید که چرا دولت به وظایف اصلی و مهمتری مثل معیشت مردم و مشکلات جوانان و اقتصاد و نمی رسد وبه مساله فرعی کنسرت چسبیده است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۹
۰۹:۳۶
در تلويزيون العربيه مستندي نشان مي داد از تجارت دعاخواني رسمی در عربستان براي شفاي مريضها و پول و پله اي كه گيرشان مي آمد. حالا تو ايران اين خوبي را دارد كه بيشتر فالگيري است و غير رسمي. خوشبختانه اكثريت آدمها ديگر باور كرده اند كه علم مرض را از بين مي برد نه اين بازي هاي تجاري زير سايه دين!
۱۳۹۵/۰۵/۱۶
۰۴:۳۷
اولين باري بود كه با لباس اخوندي رفته بودم. خنده مليحي تبادل كرديم. نگاه خريداري كرد و گفت لباس اخوندي بهت مياد. خوب روي تنت نشسته . و طبعا شوخي هاي غير قابل نشر در اين مورد. پاينده باشد شاعر اي ايران اي سراي اميد.....

محمدعلی ابطحی


13
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰