۱۳۹۵/۰۸/۰۷
۱۰:۲۱
از ديدگاه برخي خانه سينما تعطيل بايد باشد ، كنسرت هاي موسيقي لغو بايد گردد، تئاتر كلاً مضر است و چون هنرمندان موجبات فسق و فجور را در جامعه فراهم مي كنند اصل بر ممنوع الكاري و ممنوع التصويري آنان است مگر آنكه مجبور باشيم و براي توليد آثار مورد نظرمان به آنان احتياج داشته باشيم . رسانه هايمان مجازند بدترين الفاظ را در حق هنرمندان بكارگيرند ايستادن در كنار آنان و قرار گرفتن با ايشان در يك قاب عكس گناه است. اگر روزي هنرمندي در جشنواره اي معتبر و بين المللي افتخاري كسب كرد يا جايزه اي برد يحتمل قطعه اي از پازل ناتوي فرهنگي دشمن را تكميل كرده است. همان بهتر كه بهرام بيضايي و ناصر تقوايي و عباس كيارستمي و اصغر فرهادي و ديگران بروند در خارج از مرزها فيلم بسازند و محمد رضا شجريان اجازه خواندن در ايران نداشته باشد چرا كه ديواري كوتاه تر از ديوار آنها نمي شناسيم.
۱۳۹۵/۰۷/۲۳
۰۱:۳۶
به گمان من پذيرش استعفا يا بركناري علي جنتي آن هم در ماههاي باقي مانده تا پايان دولت يازدهم ، پا گذاشتن روي پوست خربزه اي است كه مخالفين دولت بر سر راه گذاشته اند و مي توانند دولت را در مقابل فشارها و حمله ها مرعوب نشان دهند. با آنچه از عملكرد فراكسيون اميد در مجلس ديده ايم نيز بعيد است كه گزينه اي قوي تر از جنتي راي اعتماد بياورد. بنابراين پذيرش استعفا يا بركناري علي جنتي از سوي روحاني تكرار همان اشتباهي است كه هاشمي رفسنجاني با زير بار رفتن استعفاي خاتمي مرتكب شد و براي دولت نتيجه مطلوبي نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۰۷/۱۴
۰۱:۲۰
اميدوارم مجازات شمر سيرتان و داعش صفتاني كه چهره فرزندان حضرت زهرا و امام حسين را با اسيد سوزاندند به اندازه اصرار بر لغو يك مسابقه فوتبال يا تعطيلي يك كنسرت موسيقي ارزش داشته باشد و خون علما و بزرگان دين را به جوش آورد و آمران و مباشران آن فاجعه هولناك به دست قانون سپرده شوند.
۱۳۹۵/۰۶/۲۰
۰۲:۴۰
روحاني اگر دولتي باشد و از دست حكومت ارتزاق كند هيچگاه نمي تواند در مقابل ناراستيها و كاستيهاي دولت بايستد و به آن اعتراض كند زيرا كارمند و حقوق بگير دولت و حكومت است و استقلال و استغنا و حريت و عزت خود را از دست مي دهد. در نتيجه آراي خود را به نحوي بيان مي كند كه حكام را نرنجاند و آنچه در اينجا قرباني مي شود دين خداست.
۱۳۹۵/۰۵/۲۰
۰۳:۱۸
پس از اتمام نمايش تهيه كننده و كارگردان از من خواستند تا از آقاي .... دعوت كنم و چقدر دوست داشتم و چقدر تلاش كردم كه ايشان اين تئاتر ارزشمند را ببينند. حتي به اتفاق آقايان خليلي و منصوري و سليماني به ديدار حاج آقا رفتيم و از ايشان براي حضور در تالار وحدت و تماشاي اين تئاتر دعوت كردند عصرگاه امروز اما به رغم همه هماهنگي ها آقاي ..... با دستور دادستان از تماشاي اين تئاتر بازماندند و دريافتم كه دامنه محدوديتها و ممنوعيتها براي ايشان به ديدن يك نمايش ساده هم توسعه يافته است. چقدر دوست دارم اين روزها زودتر خاتمه يابد.

محمدعلی آهنگران

روحانی


14
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰