۱۳۹۵/۰۸/۰۵
۱۰:۴۹
اگر بخواهیم این نظارت را شامل اظهارنظرهای نمایندگان بدانیم و هر اظهارنظری را که مخالف نظر ما بود مخل امنیت ملی معرفی کنیم و آن نماینده را سلب صلاحیت کنیم این امر با اصول 84 و 86 قانون اساسی سازگار نیست؛ چرا که طبق این دو اصل نماینده مجلس حق دارد در همه مسائل داخلی و خارجی کشور اظهارنظر نماید و نمی‌توان او را به سبب نظراتی که در مجلس اظهار کرده تعقیب یا توقیف کرد.
۱۳۹۵/۰۶/۳۰
۰۳:۵۶
با همسرم به ديدن فيلم "فروشنده" در سينما فرهنگ رفتم.بازى خوب آقاى شهاب حسينى و خانم ترانه عليدوستى قابل تقدير است اما سوژه فيلم را نپسنديدم.اين فيلم چهره خوبى از جامعه ايران نشان نمى دهد ، لذا انتخاب آن به عنوان نماينده ايران در "اسكار"از سوى بنياد فارابى،به نظر من انتخاب خوبى نبود اگرچه به انتخاب آنها كه معمولاً معيارهاى متعددى مانند تكنيك هاى هنرى ،جذب مخاطب و راى آورى را در نظر ميگيرند احترام مى گزارم.
۱۳۹۴/۱۲/۰۶
۰۸:۴۶
با توجه به انتشار یک فهرست جعلی با نام «صدای ملت» و تغییر برخی کاندیداهای اصلی در آن فهرست جعلی،‌به اطلاع مردم شریف حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام‌شهر، شمیرانات و پردیس می‌رساند که این افراد: لاله افتخاری، غلامرضا مصباحی مقدم، احمد توکلی، محمد حسن ابوترابی فرد، فاطمه رهبر و حسین مظفر در فهرست «صدای ملت» حضور ندارند.
۱۳۹۴/۰۸/۲۰
۱۰:۴۹
قاضى از من درخواست صلح و گذشت كرد، گفتم اگر مسئله صرفاً شخصى بود اينكار را مى كردم ولى مسئله جنبه عمومى دارد. اگر دادگاه پرونده دستوردهندگان اين حادثه را به جريان بيندازد آنگاه احتمال گذشت من قوت مى گيرد.
۱۳۹۴/۰۸/۰۶
۰۷:۳۸
نامه ذیل را برای معلم دخترم زهرا که در کلاس دوم دبستان ستوده تحصیل می‌کند نوشتم. نظر به این که شامل نکته تربیتی عمومی بود، انتشار آن را بی‌فایده ندیدم.

علی مطهری


5
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰