۱۳۹۵/۰۷/۲۲
۰۳:۴۱
بهروز وثوقی چه ظلمی در حق هنر ما کرده که باید بیایید اینجا پشت مرز ترکیه بایستد پدر مریضش که در حال احتضار است را ببیند و خداحافظی کند؟ کجای معرفت ایرانی و اسلامی ما این اجازه را می دهد؟
۱۳۹۵/۰۷/۱۸
۰۰:۴۴
در گزارش توليد ماهانه سينماى ايران كه از سوى بنياد فارابى اعلام مى شود خبرى از "ارادتمند؛ نازنين، بهاره، تينا" نيست فيلمى كه عليرغم عدم دريافت پروانه نمايش با پروانه ساخت همين وزارت ارشاد توليد شده و بايد در فهرست آثار توليد شده سالانه سينماى ايران قرار بگيرد.
۱۳۹۵/۰۶/۲۳
۰۲:۰۳
مسعود ده نمکی پیشنهاد داد بازیگرانی که در برخی محافل خاص دستگیر می شوند به جای مجازات و زندان مجبور به بازی در فیلم های نهادها و ارگان ها شوند.
۱۳۹۵/۰۶/۱۶
۰۴:۰۴
در متن مصاحبه خانم آمنه بهرامی با روزنامه شرق اشاراتی به بنده شده که در خوش بینانه ترین برداشت ، می توان آن را سوئ تفاهمی عجیب دانست : هرگز به خانه خانم آمنه بهرامی نرفته ام و فقط یک بار ایشان را در جمعی و جایی که به خاطر ندارم کجا و چه زمانی بود ملاقات کردم و برخورد شجاعانه و پیگیر ایشان را با شقاوت بی رحمانه ای که براو رفته بود ستودم .
۱۳۹۵/۰۶/۱۵
۰۴:۲۲
هجدهمین جشن خانه سینما در اقدامی عجیب برای داوری آثار امسال علاوه بر نمایندگان صنوف، کارشناسانی از دیگر رشته ها هم انتخاب کرده

سینما دیلی


8
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰