۱۳۹۵/۰۸/۰۷
۰۴:۵۴
سلام بر همه... ‎وقتش رسید😊 ‎پوستر آماده شد! ‎ این طرح را همه روى صفحه هايمان می گذاريم و از دوستانمان هم خواهش می کنیم تا با ما شریک بشوند و همین طرح را به مدت دو روز آینده روى صفحه هايشان در همه ى شبکه های اجتماعی بگذارند. ‎#من_دریاچه_ارومیه_هستم .
۱۳۹۵/۰۶/۱۴
۱۲:۳۰
با يك ميليون امضا، جهان موظف خواهد شد زندگى را به من باز گرداند! اگر یك ميليون امضا جمع شود، سازمان ملل موظف است تمام توان خود را براى احياى درياچه اروميه به كار گيرد!
۱۳۹۵/۰۵/۳۱
۰۱:۱۷
چرا از وزارت فرهنگ و ارشاد، فقط ارشادش باقی مانده؟ چرا در شهر مشهد تئاتر ساخته نمی‌شود تا ما بچه‌تئاتری‌ها بتوانیم بهترین نمایش‌ها را در شهر خودمان روی صحنه ببریم؟ چرا ما بچه‌های مشهد، نباید بهترین استودیوهای فیلم‌سازی را داشته باشیم؟ چرا برای فیلم ساختن باید برویم تهران؟ چرا بهترین و زیباترین معماری‌های جهان در شهر من نیست؟ چرا بهترین مجسمه‌های دنیا در مشهد کار گذاشته نمی‌شود؟ چرا بهترین جشنواره‌های هنری دنیا در شهر مشهد نیست؟
۱۳۹۵/۰۵/۲۰
۰۴:۵۴
اين برندهاى داخلى ، چرا محصولاتشان را براى داخل كشور به انگليسى عرضه مى كنند؟! كه مثلاً ما فكر كنيم داريم جنس خارجى مى خريم؟ يعنى خودشان پيشاپيش قبول دارند كه محصولاتشان بَد است! و قبول دارند كه مشترى ها هم خواهان جنس ايرانى نيستند !
۱۳۹۵/۰۵/۰۹
۰۳:۲۵
آقاى ریيس جمهور! شما بهتر از هر كسى درباره بى آبى سرزمين مان مى دانيد؛ از آلودگى هوا و ريزگردها، شما بيشتر از هر كسى خبر داريد… و اطمينان دارم كه براى درمان اين دو معضل بزرگ، از اهل فن كمك گرفته ايد. خواهشمندم هر چه زودتر برنامه جامع و فراگير آب و برنامه جامع و فراگيرِ هوا را تدوين كنيد و به تصويب مجلس برسانيد تا از فرداى تصويب همه موظف به اجراى آن شويم. چون تا به حال با خواهش و تمنا، كارى پيش نرفته است!

رضا کیانیان

بازیگر


8
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰