تاریخ درج خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
کد خبر : ۷۹۹۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فائزه هاشمی: کسانی که می‌دانند رد صلاحیت می‌شوند هم برای مجلس ثبت نام کنند

کاندیداتوری قطعی فاطمه و محسن و علی و کاندیداتوری احتمالی فائزه و محمد هاشمی برای مجلس/ هاشمی برای خبرگان می‌آید

فائزه هاشمی در گفت و گویی که با رادیو صدای امید داشته از اعلام کاندیداتوری قطعی فاطمه هاشمی، محسن هاشمی و علی هاشمی برای مجلس شورای اسلامی و پدرش برای مجلس خبرگان خبر داده است.

او با تاکید بر اینکه به نظر من حتی اگر همه هم رد صلاحیت شوند  باز هم  باید کاندید شوند، ادامه داد: من هم احتمال  است که کاندید مجلس شورای اسلامی شوم و وضعیت محمد (هاشمی) هم به همین منوال است.

دختر آیت الله هاشمی تاکید کرد: برای ایستادگی مقابل مخالفان و طرف مقابل، کسانی که می‌دانند رد صلاحیت می‌شوند هم ثبت نام کنند.

به گزارش نظر، این نماینده ی سابق مجلس ضمن مطرح کردن اینکه: امسال انتخاباتی خانوادگی خواهیم داشت، افزوده است: فضای امروز جامعه برای انتخابات مجلس  را بهتر از زمان مجلس پنجم خواند و اعتقاد داشت  اقبال اصلاح طلبان بعد از سال ۸۸ بیشتر شده است.

گفتنی است این فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر حضور گسترده زنان در انتخابات مجلس به عنوان کاندیدا نیز تاکید کرد.

او همچنین گفت: «اگر مردم مشارکت جدی در انتخابات داشته باشند، شانس اصلاح طلبان بسیار زیاد است.به نظر من حضور مردم از سال ۹۲ هم بیشتر است و تواقق هسته ای و مسائلی از این قبیل باعث امید و انگیزه‌ی زیادی بین مردم شده است. در  حال حاضر مجری انتخابات و ناظر انتخابات متفاوتند و این نوید دهنده انتخابات سالم تری است.»

این عضو فعلی حزب کارگزاران، همچنین ادامه داد: ما به طور طبیعی هر کدام اختلافات سلیقه‌ای داشتیم و نبودن ما در  یک سری از احزاب عمدی نبوده است.

فائزه هاشمی همچنین  گفت که پدرش هیچ گاه آمرانه به آنها نگفته است که در کدام حزبی حضور داشته باشند ولی با ایشان همیشه مشورت می‌کنند.

فایل صوتی کامل این گفت وگو در ادامه آورده‌ایم:

 

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰