تاریخ درج خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
کد خبر : ۷۳۱۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تیرهای این دو بلیط یک‌طرفه‌‌‌ی مترو رها شده‌اند

12038282_10205134383653560_2605695577523455120_nحالا دیگر پوکه‌ای بیشتر نیستند؛ تیر‌هاشان‌‌ رها شده و از مرزهای مجارستان هم لابد عبور کرده و آزادی را که نه، لااقل رهایی را چشیده‌اند. دو نفر بوده‌اند قطعا؛ زائرانِ کعبه‌های بی‌شکل تهران، نشعه هموارهِ بلیط‌های یک طرفه و شیرجه زدن در خلا که نه آینده را می‌شناخته‌اند و نه به آن مومن بوده‌اند. دو نفر بوده‌اند قطعا، مسافرانِ گریخته از تقدیر و دلسپرده به سرنوشت که از سر نوشتن را در گریختن آموخته‌اند. با هر جان کندنی که بوده رفته‌اند، کیلومتر‌ها راه را با پای پیاده از مرز‌ها گذشته‌اند تا به آنچه «بوده» پشت کنند حتی برای یک سال، حتی برای یک لحظه زندگی، آن گونه که باید باشد، نه آن گونه که هست. تیرهای این دو بلیط یک طرفه‌‌ رها شده و حالا پوکه‌هایش، بی‌رمق لای علف زاری در مرز مجارستان افتاده و آن‌ها…؟ آن‌ها قطعا دو نفر بوده‌اند، مثل ما…

پ. ن: این عکس را «پی‌تر بوکرت»، مدیر امور اضطراری نهاد دیدبان حقوق بشر که این روز‌ها در مرز مجارستان مشغول تهیه گزارشی از وضعیت پناهجویان است در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    متن بسیار بی سر و تهی نوشتید دوست من.
    متن شما نه ادبی ست نه قلم شیوایی دارد فقط عبارت ” دو بلیط یک‌طرفه‌‌‌ی مترو” به وفور بدون معنی در متن شما تکرار شده.
    من هیچ از مففوم متن شما نفهمیدم فقط فقط با خواندن پانویس متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است.
    کمی روی فن نویسندگی خود کار کنید.

این مطلب توسط «سعید برآبادی» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰