دزدی ۱۹ میلیاردی از حساب های مشتریان بانک تجارت / هکر توسط پلیس فتای اهواز دستگیر شد/ تکذیب مدیر روابط عمومی بانک

3534543گزارش های دریافتی حاکی از صورت گرفتن تخلف ۱۹ میلیاردی در بانک تجارت دارد. مشتریان این بانک، در یک ماه اخیر این متوجه برداشت وجوهی از حساب هایشان در بانک تجارت شدند.

به گزارش نظر سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی ناجا که در دومین نشست خبری سخنگوی ناجا سخن می گفت در پاسخ به سوالی درباره دستگیری سه تن از مدیران بانکی اظهار داشت این تخلف در یکی از بانک ها به وقوع پیوسته که در آن فردی برای نصب آنتی ویروس به بانک مراجعه و اطلاعات را کپی می کرد و از این طریق ۱۹ میلیارد تومان از وجوهات بانک را برداشته که توسط پلیس فتا در اهواز دستگیر شد.

حال مساله ای که مطرح می شود آن است که وقوع این تخلف مالی مربوط به ضعف نرم افزار های خریداری شده بوده است یا آنگونه که شایع شده است با همکاری برخی از مدیران بانک تجارت اتفاق افتاده است.

نظر آمادگی دارد توضیحات احتمالی بانک تجارت در این خصوص و رفع ابهامات و سوالات پیش آمده از سوی مشتریان این بانک را منتشر نماید.

تکمیلی:

ابراهیم کاظم پور اقدم مدیر روابط عمومی بانک تجارت در گفتگو با نظر وقوع این تخلف مالی در بانک تجارت را تکذیب نمود. وی با اعلام این خبر افزود مساله برداشت از حساب های مشتریان در بانک تجارت اتفاق نیفتاده است.

آخرین اخبار