وزیر کشور دولت اصلاحات: تلاش رقیب برای کاهش مشارکت است

وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: تحلیل من این است که تلاش رقیب برای کاهش مشارکت است و رسانه‌های تبلیغی روی مشارکت مردم تبلیغ نمی‌کنند شاید با این امید که انتخابات دومرحله‌ای شود.

حجت الاسلام موسوی لاری  در ابتدای اولین کنگره حزب انجمن اصلاحات که صبح امروز _ پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت_ برگزار شد، تأکید کرد: در انتخابات ۹۶ از نامزدی آقای روحانی حمایت می‌کنیم تا کشور دچار چالش و تنش نشود و اگر چرخ فلک برگردد به عقب دچار همان آسیب‌ها می‌شویم.

وی گفت: دولتی ر⁦وی کار آمده که در دنیا به دنبال جنگ نیست و‌ در اقتصاد هم دنبال کار و اشتغال است و دنبال اقتصاد صدقه‌ای نیست، در فضای داخل هم به دنبال جنگ و خشونت نیست در یک تقابل با رقبا امروز یک طرف نمادهای آن هشت سال هستند که رئیس‌جمهوری را تبرک می‌کردند و‌ کت ایشان را تقدیس می‌کردند و این فردی که امروز آمده هم می‌خواهد از طریق همان افراد کار خود را پیش ببرد، دوباره تنش با جهان و دوباره اقتصاد صدقه‌ای اما اینطرف در یک ائتلاف بزرگ قرار گرفتیم.

موسوی لاری تاکید کرد: تحلیل من این است که تلاش رقیب برای کاهش مشارکت است و رسانه‌های تبلیغی روی مشارکت مردم تبلیغ نمی‌کنند شاید با این امید که انتخابات دومرحله‌ای شود اما ما باید به مردم انگیزه بدهیم و‌ مقایسه کنیم امروز را با دیروز و فردا باید این مساله برای مردم تشریح شود که در انتخابات ۹۶ از نامزدی آقای روحانی حمایت می‌کنیم تا کشور دچار چالش و تنش نشود و اگر چرخ فلک برگردد به عقب دچار همان آسیب‌ها می‌شویم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به حمایت‌های مکرر سیدمحمد خاتمی و شورای عالی اصلاح‌طلبان از روحانی تاکید کرد باید مسیری برویم که مسیر ۹۲ و ۹۴ را در ۹۶ ادامه دهیم و برای ۹۸ و ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی کنیم.

آخرین اخبار