تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
کد خبر : ۱۲۱۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

وقت همدردی

از این که آقای رییس جمهور در این روزها چه می کند، طبیعتا خبر ندارم. دلیلی هم ندارد که خبر داشته باشم اما دوست داشتم این یک هفته گذشته، دفترش را به خوزستان منتقل می کرد. کنار مردم می نشست. در هوایی که آنها تنفس می کنند، تنفس می کرد. از آبی که آنها می آشامند، می آشامید و نان پرگرد و خاک آنها را می جوید.
چه اشکالی داشت در این میان رییس سازمان محیط زیست ، خانم ابتکار هم دفترش تا پایان ماجرای ریزگردها به خوزستان منتقل میکرد؟
دیدار ما با مردمی که به ما رای می دهند، رفتار پوپولیستی نیست. خصوصا آن که در زمان درد و رنج کنار آنها باشی. این همدردی است. همدردی با افرادی که وقتی تو به آنها احتیاج داشتی ، حمایتت کردند. و اکنون که به تو و همدردی تو احتیاج دارند، کنارشان باشی.
چه اشکالی دارد که هیات دولت ما یک هفته تمام در خوزستان جلسه تشکیل دهد؟ چه اشکال دارد که به جای دیدارهای هر روزه وزرا با مدیران، وزرا با مردم دیدار کنند؟ چه اشکال دارد کنار آنها بنشینند و با آنها برخیزند و یادآور شوند که تمام کوششان این است که از درد و رنج آنها بکاهند.
آقای روحانی و دولت ایشان تصمیمات مهمی در اقتصاد گرفته اند. تصمیمات زیربنایی که در دراز مدت به نفع قشر محروم است اما این همه آن تلاشها نیست.
خوب است که به جای فردا، امروز هم در کنارشان باشی. بهتر این است که دستت را در دست زخمی و پینه بسته آنها بگذاری. آنها را در بغل بفشاری و از محبت خود، آنها را که امروز نیازمند تو هستند، لبریز کنی.

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «اکبر منتجبی» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰