تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸
کد خبر : ۱۲۱۰۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انتشار دوازدهمین شماره مجله رو ب رو

%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87-%d8%b1%d9%88مهار داعش در مرز پرگهر , چرا بمب داعش در ایران منفجر نمی شود ؟؟
دوازدهمین شماره مجله #رو_ب_رو , بی شک یکی از سنگین ترین و مهم ترین شماره های ما از ابتدا تا کنون بوده. با مطالبی خواندنی که به شیوه روزنامه نگاری تحقیقی ” investigative journalism ” منتشر شده و نظیر این مطالب رو در جایی پیدا نخواهید کرد.
این شماره از فردا طبق معمول بر روی دکه های تهران و شهرهای بزرگ و با یک روز تاخیر در شهرهای کوچک توزیع می گردد. اگر احیانا در خرید مجله مشکل دارید پیشنهاد میکنم که مشترک مجله ما شوید. با مراجعه به سایت مجله rouberou.ir و عضویت در سایت میتونید شماره های اول مجله رو به رایگان دانلود کنید. کانال تلگرام مجله رو هم پیگیری کنید :
Telegram.me/rouberoumag
توییتر مجله هم در دسترس شماست :
Twitter.com/rouberoumag
برای انتشار هر شماره مجله زحمت زیادی می کشیم. روال انتشار مجله به صورت روزنامه نگاری تحقیقی ست که برای هر مطلب معمولا وقت زیادی گرفته میشه. تا الان و در دوازده شماره سعی ما بر این بوده که ضمن ایستادن ” روبروی خط قرمزهای الکی مطبوعات ایران ” دیتاهایی رو در اختیار مخاطب بگذاریم تا بوسیله آن در مورد موضوع مورد اشاره اطلاعات جامع و کاملی کسب کنه. آرشیو مجله این کمک رو به دانشجویان , محققین , اساتید و… میکنه تا با دائره المعارفی از داده ها در مورد موضوعات منتشر شده روبرو شن و از آن بهره کافی رو ببرن.

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «امیر ابتهاج» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰