انتشار دوازدهمین شماره مجله رو ب رو

%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87-%d8%b1%d9%88مهار داعش در مرز پرگهر , چرا بمب داعش در ایران منفجر نمی شود ؟؟
دوازدهمین شماره مجله #رو_ب_رو , بی شک یکی از سنگین ترین و مهم ترین شماره های ما از ابتدا تا کنون بوده. با مطالبی خواندنی که به شیوه روزنامه نگاری تحقیقی ” investigative journalism ” منتشر شده و نظیر این مطالب رو در جایی پیدا نخواهید کرد.
این شماره از فردا طبق معمول بر روی دکه های تهران و شهرهای بزرگ و با یک روز تاخیر در شهرهای کوچک توزیع می گردد. اگر احیانا در خرید مجله مشکل دارید پیشنهاد میکنم که مشترک مجله ما شوید. با مراجعه به سایت مجله rouberou.ir و عضویت در سایت میتونید شماره های اول مجله رو به رایگان دانلود کنید. کانال تلگرام مجله رو هم پیگیری کنید :
Telegram.me/rouberoumag
توییتر مجله هم در دسترس شماست :
Twitter.com/rouberoumag
برای انتشار هر شماره مجله زحمت زیادی می کشیم. روال انتشار مجله به صورت روزنامه نگاری تحقیقی ست که برای هر مطلب معمولا وقت زیادی گرفته میشه. تا الان و در دوازده شماره سعی ما بر این بوده که ضمن ایستادن ” روبروی خط قرمزهای الکی مطبوعات ایران ” دیتاهایی رو در اختیار مخاطب بگذاریم تا بوسیله آن در مورد موضوع مورد اشاره اطلاعات جامع و کاملی کسب کنه. آرشیو مجله این کمک رو به دانشجویان , محققین , اساتید و… میکنه تا با دائره المعارفی از داده ها در مورد موضوعات منتشر شده روبرو شن و از آن بهره کافی رو ببرن.

آخرین اخبار