تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
کد خبر : ۱۲۰۹۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تبلیغات انتخابات شورای دانش‌آموزی

%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87یادم میاد ما هم زمانی که دبستانی بودیم و بعدش هم راهنمایی از این بازی ها داشتیم. بچه ها کاندید میشدن و وعده های عجیب و غریب میدادن ( چمن کردن زمین فوتبال , عوض کردن فلان معلم , طولانی کردن زنگ تفریح و… ) و ما هم نه بدلیل این وعده ها که بخاطر رفاقت بهشون رای میدادیم. بعدشم مشخص نمیشد که خب حالا چی میشه و منتخبین ما دقیقا چه کاره ان و قراره چیکار کنن. هر سال هم به همین شکل انتخابات شورای دانش آموزی برگزار میشد و عده ای کاندید میشدن و ناظم مدرسه سر کلاس میومد و ما رو به صف میکرد و مجبور به رای دادن میشدیم.. ما هم خوشحاااااال که ما رو داخل آدم حساب کردن و داریم یه حرکت خیلی باکلاس که خاص بزرگترهاست رو انجام میدیم. و هیچ اتفاقی هم بعدش نمیفتاد و ما هم هیچوقت برامون سوال نشد و اگر هم شد جرات پرسیدن اش نبود که خب حالا که رای دادیم , منتخبین ما قراره دقیقا چکار کنن و برگزاری این انتخابات و وجود این شورا اصلا چه فایده ای داره ؟؟
و هنوز پس از سالها برام سواله که برگزاری این انتخابات و اون شورا دقیقا چه دردی از اون دانش آموز فلک زده که تو یک نظام آموزشی بالا به پایین مورد همه جور توهین و تحقیر و تهدید و تبعیض قرار میگیره , دوا میکنه ؟
پ.ن : ‏تبلیغات انتخابات شورای دانش‌آموزی
قزوین، شهرک مهرگان، مدرسه مهر رضوی , عکس از احمد مدادی

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «امیر ابتهاج» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰