نامه خان عموجان به رئیس جمهور !!!

%d8%ae%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%85%d9%88قرار بود در روزنامه آفتاب یزد چاپ شود. ولی نشد !!! نامه خان عموجان به رئیس جمهور !!!
در پی استعفای آقای علی جنتی از وزارت ارشاد، و بازداشت موقت یکی از دوستان خان عموجان، خان عموجان که خیلی ناراحت و افسرده شده بود، نامه ای برای آقای رئیس جمهور نوشت و آن را در صحن علنی وزارت بدون وزیر ارشاد خواند. وقتی خان عموجان پشت تریبون رفت همه برایش کف زدند، ولی وقتی میخواست پایین بیاید همه با پرتاب لنگ کفش، حمایت خود را از ایشان نشان دادند!
متن نامه بدین شرح بود:

با عرض خسته نباشید خدمت جناب رئیس جمهور !!!
عالیجنابان، آقایان، خانم ها و سایر رفقا
سلام
میدانم که تازه از سفر برگشتید و آب به آب شدید و الان دماغتان هم گرفته و کلا حوصله شنیدن صدای من را هم ندارید، ولی خواستم چند نکته را از طرف هیئت همراه، طنزنویسان و سایر بیوت وابسته به عرضتان برسانم.
امیدواریم که حالتان خوب باشد. اگر از حال ما جویا هستید، ملالی نیست جز دوری شما. مخصوصا از آن زمانی که فرمودید دست روزنامه نگاران در نوشتن نلرزد، عباس آقا لرزش دستش خوب شده است و دیگر نمیلرزد. راستش را بخواهید میخواستیم برای یک نفر دیگر نامه بنویسیم، ولی فهمیدیم اگر برای شما نامه بنویسیم هرچه که دلمان بخواهد میتوانیم بگوییم. آخر عباس آقا که حالا دیگر دستش نمیلرزد میگوید در رسانه ها، شما خط قرمز نیستید و ما آزادیم هرچه میخواهیم به شما بگوییم. رفیق عباس آقا هم میگوید شما خیلی با جنبه هستید. آنقدر که اگر همه وزرایتان به اتفاق استعفا بدهند هیچی نمیگویید. او میگفت حتی اگر صدبار هم تلویزیون سخنرانی هایتان را نشان ندهد خم به ابرویتان نمی آید.
کاش همه مسئولین مثل شما باجنبه بودند. همیشه برای ما این سوال پیش می آید که چرا بعضی از مسئولین با اینکه پست و مقامشان از شما خیلی پایین تر است اینقدر بی جنبه بازی در می آورند ؟! مثلا ما یک آقایی در شورای شهر تهران داریم که وقتی پشت تریبون شورای شهر می ایستد، با یکسری آدم ها شوخی های برادر و پدری میکند!!! هرچند که شوخی کردن خیلی خوب است، ولی همیشه که نباید او با یکسری آدم ها شوخی کند، گاهی یکسری آدم ها هم دوست دارند با او شوخی کنند !
ضمنا من و پسر برادرم دیروز اینترنتی بلیت کنسرت یک خواننده ی گردن شکسته ای را در تنب بزرگ برای دو ماه آینده خریداری کردیم. با این حساب ما پولمان را از کی باید پس بگیریم ؟ آخر آقای جنتی که استعفا داده اند !
ما بخاطر بالا بودن هزینه های روزنامه، و کم بودن درآمد و یارانه، دفتر روزنامه را به یکی از روستاهای اطراف تهران بردیم، البته نگران نباشید، تابلو خیابان و پلاک ساختمان را کندیم و در جای جدید نصب کردیم تا اگر خواستید پیدایمان کنید به مشکلی برنخورید !
ببخشید من امروز تخم کفتر خورده بودم که اینقدر حرف زدم. راستی برای عباس آقا دیروز کمپوت و سیگار بردم ! خیلی سلام رساند !
خان عموجان که نامه اش به اینجا رسید، از طرف یکی از حضار با لنگ کفش مورد استقبال قرار گرفت و از کادر با سرعت خارج شد ! بعد از یک روز سوال کردن از لنگ کفس، فهمیدیم از رفقای بالاروندگان از دیوار سفارت بوده است !

آخرین اخبار