تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
کد خبر : ۱۲۰۴۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

هیلاری کلینتون پیروز مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا

cux3lviwcaghsg6-jpg-largeانتخابات آمریکا در سوال آخر مناظره دوم خلاصه میشه:
آیا نقطه مثبت قابل احترامی در همدیگه میبینید؟
کلینتون: ترامپ فرزندان خوبی تربیت میکند
ترامپ: کلینتون پشتکار بالایی دارد و شجاع(جنگجو) است

پاسخ کلینتون و ترامپ:
کلینتون (با تعارف اینکه ترامپ اول پاسخ بده، کمی فکر میکنه و نقطه مثبتی که ترامپ چند روز قبل به آنها هم تجاوز کلامی کرد را پیدا میکنه) گفت: به بچه های دونالد احترام میذارم، چون او آنها را تربیت کرد اما حرفهای خودش را باورندارم و احترام نمیذارم.

ترامپ (بدون فکر کردن در فرصتی که #کلینتون جواب میداد) اینطور رقیبش را تائید کرد: حرف شما را یک تعریف میدانم و متشکرم، من به پشتکارش احترام میذارم، کلینتون یک جنگجو است که تسلیم نمیشه.

و نتیجه ای که گرفته میشه: ترامپ بهتر است به تربیت فرزندان و رفتار بهتر با خانمش بپردازه تا هیلاری جنگجو با پشتکارش آمریکا را مدیریت کند.

 

بر اساس ضعف محتوای صحبتهای ترامپ، ۶ بار استناد به جمله برنی سندرز (نامزد دموکراتی که در حمایت از کلینتون کنار کشید) و اقراری که ترامپ بر دوری اش از سیاست داشت؛ این برداشت را دارم که اصلا قرار نبود ترامپ رئیس جمهور شود و تنها برای گسترش فعالیت اقتصادی و ادامه شومن‌بازی خودش و حذف رقبای قوی‌تر به این مسیر آمد.

ویدئو یک دقیقه ای را ببینید.

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «پیام پرهیز» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰