تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰
کد خبر : ۱۲۰۰۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگمهر و دردسر استفاده بدون اجازه از آثار او

%d8%b4%d8%ac%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86سرقت شماره یک:
دزدی مثل قدیم از دیوار بالا رفتن نیست. بدون اجازه از کار تو استفاده کردن… آن را چاپ کردن و فروختن و پول درآوردن ، بدون اینکه روح تو هم در جریان باشد اسمش چیست؟ غم جان آدم را می گیرد که خود با جان و دل اثری را که بزرگان و ستاره های کشورت هستند را بدون کوچکترین چشمداشت مالی ای می کشی و این وسط سوء استفاده کنندگانی آن را برای خودشان برداشته و استفاده می کنند. با اینکه سالیان سال سکوت کرده ام روزه ی سکوت را شکسته و در چند پست بعدی دانه دانه کلاه برداران و سوء استفاده کنندگان از آثارم را معرفی می کنم.
پانوشت: این ها بیشتر از این باب گفتم که مخاطبان گرامی ام بدانند در این شکل سخیف از آثاری که برایشان خلق کرده ام استفاده نمی کنم و به حرمت این بزرگان چنین نحیف و حقیر بابت اندکی پول از چهره هایشان استفاده نمی کنم
صفحه سرقت کننده:
@؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این آدرس برای این است که صحبتم عینیت پیدا کند. خواهش می کنم از توهین به صفحه خودداری کنید که دور از مرام و طریقت ماست.

 


نظر: شبکه نظر از انتشار آدرس صفحه مورد نظر خوداری کرده است. صفحه مدنظر بزرگمهر حسین پور جواب زیر را منتشر کرده است:

سلام
پیش از هر چیز لازم میدانیم از جناب حسین پور عذرخواهی نماییم بابت سوء تفاهمی که پیش آمده و لازم میدانیم خاطرنشان کنیم این گروه به هیچ وجه قصد سوء استفاده از هیچ اثر و هیچ هنرمندی را نداشته و ندارد و همانطور که از قیمت پایین آثار و اهداف ذکر شده بر روی کارت ها مشهود است صرفا با هدف گسترش کتابخوانی و همچنین امور خیریه این اقدام صورت می پذیرد .

با توجه به این که علارغم تلاش های صورت گرفته جهت برقراری ارتباط با جناب حسین پور که تاریخ آن به اردیبهشت ماه باز میگردد و عدم دریافت پاسخ با توجه به دریافت جواب از جناب حیدری اینگونه برداشت گردید که همانگونه که برای آثار جناب حیدری اقدام گردیده روی اثر نام کارتونیست چاپ گردد و ضمنا در صفحه های اجتماعی نیز با ذکر نام کارتونیست اقدام گردد.لذا هیچگونه اقدامی جهت سواستفاده از آثار صورت نپذیرفته و نخواهی پذیرفت و صرفا استفاده از چهره مشاهیر ایران زمین که به دست هنرمندان گرامی صورتگری شده جهت بزرگداشت و ارج نهادن به هر دوی این عزیزان صورت پذیرفته است .

با توجه به شرح ماوقع و جهت رفع هرگونه سوء تفاهم مطابق صلاحدید جناب حسین پور عزیز اقدام می گردد.

%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d9%85%d9%87%d8%b1

%d9%87%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%ad%db%8c%d8%af%d8%b1%db%8c

%d8%ad%db%8c%d8%af%d8%b1%db%8c

 

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «بزرگمهر حسین‌پور» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰