تاریخ درج خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
کد خبر : ۱۱۸۸۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

حال خوب استادشجریان و دستورکار معاون مطبوعاتی برای انتشار خبر احتمالی فوت ایشان!

احتمال فوت آقای شجریان و رویکرد رسانه ای ویژه یکی از دستور کارهای نشست امروز با معاونت مطبوعاتی بود.


نظر: جواد حیدریان روزنامه نگار ایرانی در توئیتی که از نشست با معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد ارسال کرده است خبر از این می دهد که یکی از دستورکارهای این جلسه تدابیر ویژه در صورت انتشار خبر فوت استاد شجریان بوده است.
نظر کماکان منابع مطلع در خصوص سلامت استاد شجریان را پیگیری کرده و مطابق آخرین مطلبی که فرزند کوچکتر استاد شجریان از وضعیت سلامت وی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده حال عمومی ایشان خوب است. رایان شجریان در این مطلب بیان می کند: “پیرو پیام هاى پیاپى به من و همایون جان خواستم باز هم یاد اور باشم که پدر در حال طى کردن دوران نقاهت قبل از شروع مرحله ى دوم درمان هستند و به امید پروردگار و لطف شما عزیزان سریع تر از این مرحله گذر خواهند کرد. دیروز که با پدر مشغول به صحبت کردن بودیم از دلتنگى بى کران خود به ایران و مردم عزیزش یاد میکردن . شایعات مبنى بر کما رفتن پدر به هیچ عنوان صحت ندارد لذا از شایعات بى معنا خوددارى کنید و تا خبرى از صفحات رسمى خانواده این جناب منتشر نشده است خبرى را باور نکنید.”
با این شرایط باید دید به چه علت و با چه انگیزه ای معاون وزیر ارشاد چنیندستورکاری را در جلسه خود مورد بحث و بررسی قرار داده است.

بهتر است به آخرین کار منتشر شده از استاد شجریان مراجعه شود که در آن از زبان باباطاهر می خواند:

درخت غم به جانم کرده ریشه/ بدرگاه خدا نالم همیشه

رفیقان قدر یکدیگر بدانید / اجل سنگ است و آدم مثل شیشه

ته که خورشید اوج دلربایی/ چنین بیرحم و سنگین دل چرایی

به اول آنهمه مهر و محبت/ به آخر راه و رسم بی وفایی.

تنظیم کننده:

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

این مطلب توسط «جواد حیدریان» در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. نظر سوژه های دارای ارزش خبری را از شبکه های اجتماعی رصد و بازنشر می کند.
موضوعات مهم
شبکه نظر۰
مطالب منتشر شده امروز : ۰